ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتون کارتر: فشار بر داعش را افزایش می‌دهیم به روسیه اجازه عرض اندام نمی‌دهیم

اشتون کارتر: فشار بر داعش را افزایش می‌دهیم/ به روسیه اجازه عرض اندام نمی‌دهیم

فارس/ «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا با حضور در جلسه استماع کمیته امور مسلح سنا درباره مسائل مختلف به اظهارنظر پرداخت.

«اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا با حضور در کنگره این کشور طی سخنانی درباره داعش تاکید کرد که واشنگتن در نهایت داعش را شکست خواهد داد.
در حالی که انتقادات از استراتژی دولت باراک اوباما در قابل داعش در آمریکا همچنان ادامه دارد، اشتون کارتر وزیر دفاع این کشور در کمیته امور مسلح سنا از مواضع دولت در قبال داعش دفاع کرد.
رئیس پنتاگون تاکید کرد داعش تهدیدی برای مردم آمریکا و کشورهای دوست آمریکا نه تنها در خاورمیانه بلکه در سراسر جهان است.
وزیر دفاع آمریکا همچنین گفت که «ما در نهایت به داعش شکستی بلندمدت و بادوام وارد خواهیم کرد».
کارتر افزود فشارمان به داعش را در دو شهر رقه سوریه و الرمادی عراق تشدید می‌کنیم.
وزیر دفاع آمریکا با بیان آنکه این کشور در سوریه همکاری‌ای با روسیه نداریم، گفت اجازه نمی‌دهیم عملیات روسیه بر سرعت و گستره حملات ما در سوریه تأثیری بگذارد.
به گزارش هیل، درباره تغییرات در استراتژی آمریکا در قبال داعش گفت که «این تغییرات را می‌توان با سه حرف R یعنی رقه، رمادی و حملات(Raids) توصیف کرد.
کارتر تاکید کرد که ائتلاف به رهبری آمریکا درنظر دارد از نیروهای میانه‌روی سوری بری هدف قرار دادن رقه، مقر داعش در سوریه حمایت کند.
وی گفت: «در حالی که رویکرد قدیمی آموزش و تجهیز نیروهای سوریه در خارج از سوریه و اعزام آنها برای جنگ به سوریه بود، رویکرد جدید کار با رهبران گروه‌های تایید شده‌ای است که در حال جنگ با داعش هستند و نیز ارائه تجهیزات و برخی آموزشها به آنها و حمایت هوایی از عملیاتهای آنها است».

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده