ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کفاشیان: رای من شیخ بحرینی است!

کفاشیان: رای من شیخ بحرینی است!

خبرآنلاین/ علی کفاشیان بی توجه به همه اتهاماتی که علیه شیخ سلمان مطرح شده ، می خواهد به او رای بدهد.
علی کفاشیان درحالی که همکارانش در فدراسیون فوتبال خیلی با احتیاط درباره احتمال حمایت از شیخ سلمان بحرینی سخن می گویند ، خیلی صریح از این می گوید که رایش برای انتخابات فیفا کسی غیر از شیخ سلمان بحرینی نیست. او که از گزارش های اخیر منتشر شده در گاردین و دیگر نشریات معتبری چون گاردین درباره دست داشتن این شیخ بحرینی در کشتار شیعیان را دیده است می گوید:«من کاری به حرف ها و مسائل سیاسی ندارم ، ما برای ریاست ای اف سی به او رای دادیم ، الان هم از او حمایت می کنیم.»
کفاشیان که پیشتر هم نشان داده برای تصمیمات اینچنینی تنها از تصمیمات شیخ احمد کویتی پیروی می کند و برای همین رفتارش ، از سوی وزیر ورزش به شدت مورد انتقاد است ، این بار هم بی توجه به سیاست های کلی کشور و احتمال دست داشتن این شیخ بحرینی در کشتار شیعیان ، می گوید از کسی حمایت می کند که مرد کویتی حامی اش باشد. پیشتر که گزینه شیخ احمد ، پلاتینی بود ، او می گفت پلاتینی و حالا می گوید شیخ سلمان.
این درحالی است که محمود اسلامیان ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال در این زمینه خیلی روشن ، نظری متفاوت با علی کفاشیان دارد:«من خیلی در جریان اتهامات علیه شیخ سلمان نیستم اما رای ما در فیفا باید حتما در جلسه هیات رئیسه بحث شود. به هر حال منافع کلی و سیاست های کشورمان برای همه ما در اولویت است .» این همان حرفی است که علیرضا اسدی ، دبیرکل فدراسیون فوتبال هم درباره احتمال رای دادن کفاشیان به شیخ بحرینی دارد. با این وجود علی کفاشیان در لحظه ای که رایش را به صندوق می اندازد ، تنهاست. کسی همراه او نیست و خودش رای را به صندوق می اندازد و در همه آن دقایق که در فاصله کوتاهی از زمان انتخابات مجدد ریاست فدراسیون فوتبال ایران است ، جمله ای در ذهنش تکرار می شود. حمله ای که دو سال است سبب شده ، رفتاری که علی آبادی با محمد دادکان داشت را محمود گودرزی با او نکند. جمله ای تاریخی که شیخ کویتی به وزیر ورزش ایران گفته بود:«الان که دولت شما تغییر کرده ، ما تبریک می گوییم و حساسیتی هم نداریم اما تنها مراقب باشید ما یک دوست در ورزش ایران داریم ، علی کفاشیان ، هوای او را داشته باشید.» شیخ احمد کویتی این جمله را در حاشیه بازی های آسیایی اینچئون به محمود گودرزی گفته بود. جمله ای که هم وزیر ورزش و هم علی کفاشیان چند باری بیان غیر رسمی اش را تائید کرده اند.
43 43

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده