ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا 14 سال زندگی با توموری به اندازه یک توپ بولینگ!

4گوشه دنیا/ 14 سال زندگی با توموری به اندازه یک توپ بولینگ!

باشگاه خبرنگاران/ لالوا 50 ساله توموری روی گونۀ سمت راستش داشت که تصور می‌کرد با گذشت زمان از بین می‌رود اما با گذشت زمان اندازۀ آن بزرگ و بزرگتر می‌شد. تا اینکه اندازه آن به 5 گیلوگرم رسید. او که معلم مدرسه و مارد 4 فرزند در ماداگاسکار بود شرایط بسیار سختی را سپری می‌کرد.
او نه می‌توانست به راحتی بخوابد نه اینکه برای مدت طولانی سرش را بالا نگه دارد چرا که نمی‌توانست وزن آن را تحمل کند. به همین دلیل به پزشک مراجعه کرد. او 14 سال این وضعیت را تحمل کرده بود ولی پزشکان می‌گفتند که کاری از آن‌ها ساخته نیست.
وقتی آن تومور 5 کیلوگرم شد «لالوا» دید که از پس کارهای روزمره‌اش هم برنمی‌آید به همین دلیل به سراغ پزشک متخصص که در خیریه طبابت می‌کرد، رفت. او هم در یک جراحی توانست آن تومور 5 کیلویی را از روی صورتش بردارد. او پس از 14 سال توانست به زندگی سابق خود بازگردد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده