ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4 گوشه دنیا جوانی که با هشتاد دلار به 80 کشور سفر کرد!

4 گوشه دنیا/ جوانی که با هشتاد دلار به 80 کشور سفر کرد!

باشگاه خبرنگاران/ این جوان به دلیل اینکه یکی از دوستانش به او گفته بود شباهت زیادی به هری پاتر دارد به سرش زد تا از این فرصت استفاده کند و به کشور های مختلف سفر کند. در طول سه سال حدود 200 هزار کیلومتر سفر کرد و 80 کشور دنیا از جمله مغولستان، روسیه، افغانستان، فرانسه و آمازون را از نزدیک دید .
این فرد جوان از سفر خود اینچنین تعریف می کند: در طول سفرم بیش از 3 هزار بار ماشین ،قایق هواپیما و هر چیزی که فکرش را کنید، سوار شدم البته عکس های من زیاد کیفیت خوبی ندارد چرا که نه گوشی هوشمندی همراهم بود و نه دوربین خوبی همراه برده بودم و این عکس ها را مردم مناطق که سفر میکردم از من میگرفتند و به صورت ایمیل از انها در یافت میکردم.
در این سفر خطرات زیادی به سراغم آمد و با طالبان دیداری کردم در مغولستان در صحرایی گم شدم و تا لحظات مرگ پیش رفتم و در سیبری با دو خرس از نزدیک برخورد داشتم البته قصد دارم این کتاب سفرم را به زبان انگلبسی منتشر کنم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده