4 گوشه دنیا جوانی که با هشتاد دلار به 80 کشور سفر کرد!

4 گوشه دنیا/ جوانی که با هشتاد دلار به 80 کشور سفر کرد!

باشگاه خبرنگاران/ این جوان به دلیل اینکه یکی از دوستانش به او گفته بود شباهت زیادی به هری پاتر دارد به سرش زد تا از این فرصت استفاده کند و به کشور های مختلف سفر کند. در طول سه سال حدود 200 هزار کیلومتر سفر کرد و 80 کشور دنیا از جمله مغولستان، روسیه، افغانستان، فرانسه و آمازون را از نزدیک دید .
این فرد جوان از سفر خود اینچنین تعریف می کند: در طول سفرم بیش از 3 هزار بار ماشین ،قایق هواپیما و هر چیزی که فکرش را کنید، سوار شدم البته عکس های من زیاد کیفیت خوبی ندارد چرا که نه گوشی هوشمندی همراهم بود و نه دوربین خوبی همراه برده بودم و این عکس ها را مردم مناطق که سفر میکردم از من میگرفتند و به صورت ایمیل از انها در یافت میکردم.
در این سفر خطرات زیادی به سراغم آمد و با طالبان دیداری کردم در مغولستان در صحرایی گم شدم و تا لحظات مرگ پیش رفتم و در سیبری با دو خرس از نزدیک برخورد داشتم البته قصد دارم این کتاب سفرم را به زبان انگلبسی منتشر کنم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «4 گوشه دنیا جوانی که با هشتاد دلار به 80 کشور سفر کرد!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X