ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سعید جلیلی: مراقب نفوذ و تردید در باور مردم باشیمنباید مردم را از برگشتن قطع‌نامه‌ها ترساند

سعید جلیلی: مراقب نفوذ و تردید در باور مردم باشیم/نباید مردم را از برگشتن قطع‌نامه‌ها ترساند

فارس/ نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: باید مانع افرادی شد که قصد نفوذ در کشور را دارند و در باور مردم تردید ایجاد می‌کنند.

سعید جلیلی امشب در جمع مردم طبس اظهار داشت: دشمن در حالی از گزینه نظامی روی میز سخن به میان می‌آورد که تودهنی سختی از هشت سال جنگ با ایران خورده است و با اینکه می‌داند گزینه نظامی کارساز نیست اما قصد دارد ملت را از مبارزه بترساند و هزینه‌های آن را به رخ بکشد.

وی با بیان اینکه در شهرستان طبس مسئولان منتخب مردم و از خود آنان هستند، افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران مردم حاضر هستند بزرگ‌ترین جان‌فشانی‌ها را بکنند.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه تحریف در ادیان بزرگ الهی مانند دین‌های بزرگ حضرت موسی و حضرت عیسی لطمه وارد کرد اما موفقیت ملت ایران تکیه بر اسلام ناب بود، گفت: امام خمینی(ره) بسیار زیاد اسلام آمریکایی را به ملت ایران گوشزد کرد و نسبت به تحریف آن هشدار داد و مقام معظم رهبری نیز در این شرایط بسیار بر آن تأکید کردند.

جلیلی با اشاره به موضوع نفوذ، ادامه داد: در جنگ نرم باید بصیرت داشته باشیم و اجازه ندهیم در مسیر انقلاب و مقام معظم رهبری عده‌ای بخواهند تحریف ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه بصیرت به تنهایی کافی نیست، اذعان داشت: در مرحله دوم اقدام و عمل باید صورت گیرد مانند عمل امام حسین(ع) که برای جلوگیری از جریاناتی که در کربلا گذشت، خطبه منا را به مسلمانان گوشزد می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر مراقبت از مسیر انقلاب از تحریف، گفت: امروز بزرگ‌ترین معروف‌ها آن چیزی است که مقام معظم رهبری تأکید می‌کنند که مراقبت از مرزهای نظام است و اگر کسانی بخواهند نفوذ کنند و در باور مردم تردید ایجاد کنند باید مانع شد و این نقشی است که همه باید داشته باشیم.

جلیلی بزرگ‌ترین منکر را غفلت از حضور دشمن دانست و خاطرنشان کرد: دشمن در بین ماست و باید یک هوشیاری به‌موقع و صحیح داشته باشیم و وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهیم.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود: تروریسم یعنی ترساندن و بزرگ‌ترین تروریسم خود دولت آمریکا است که ملت‌ها را هر روز از یک موضوع مانند گزینه نظامی و تحریم می‌ترساند اما شروط اساسی مقام معظم رهبری درباره برجام، راه‌های نفوذ دشمن را می‌بندد و بر اساس این شروط باید تمامی تحریم‌ها لغو شود.

جلیلی اضافه کرد: رئیس‌جمهور آمریکا بعد از سخنان مقام معظم رهبری نه‌تنها به این موضوع اشاره‌ای نداشت بلکه تعهدات خود در برجام را نیز از قلم می‌اندازد.

وی بیان داشت: در مسئله هسته‌ای اگر یکی از 6 کشور ادعا کند که ایران به تعهدات خود عمل‌نکرده این حق وجود دارد که ظرف 60 روز همه قطع‌نامه‌ها برگردد که باید توجه داشت این‌ها نفوذ است که در داخل کشور، ملت و دولت ایران را بترسانند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هر دولتی که بخواهد علیه ملت ایران اقدام کند عملیاتی انتحاری علیه خود انجام داده است، تصریح کرد: آمریکا می‌خواهد ملت ایران را در نگرانی قرار دهد اما دولت باید بداند ملت پشتیبان آنان است و نگرانی از برگشتن قطع‌نامه‌ها و تحریم‌ها ندارند.

جلیلی ادامه داد: نامه رهبر معظم انقلاب سبب هم‌افزایی دولت، ملت و نیروهای نظامی شد و ملت هیچ‌گاه نگران قطع‌نامه و تحریم دشمن نخواهند بود و این همدلی و هم‌زبانی راه نفوذ را می‌بندد و کشوری که بخواهد سایه ترس بر سر ملت داشته باشد علیه خود او استفاده خواهد شد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: نباید اجازه دهیم رسانه‌های دشمن ملت را از برگشتن قطع‌نامه‌ها و تحریم‌ها
بترسانند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده