ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تماشا کنید دور زدن قفل صفحه نمایش اچ‌تی‌سی وان M9 به این آسانی ها هم نیست!

تماشا کنید/ دور زدن قفل صفحه نمایش اچ‌تی‌سی وان M9 به این آسانی ها هم نیست!

فارنت/ اگر خبرها را دنبال کرده باشید حتماً‌ به خبر دور زدن قفل صفحه‌نمایش اچ‌تی‌سی وان M9‌ برخوردید،‌ بر اساس این خبر می‌توان به راحتی این قفل را به اصطلاح دور زد و به اطلاعات گوشی دسترسی پیدا کرد؛ اما از قرار معلوم قضیه به این راحت‌ها هم نیست!

در خبرها داشتیم که قفل صفحه‌نمایش اچ‌تی‌سی وان M9 را می‌توان با فعال یا غیرفعال کردن گزینه وای‌فای دور زد، اگر خاطر شما باشد در همان پست از کاربران خواسته بودیم این فرآیند را آزمایش و نتیجه را با ما و سایرین به اشتراک بگذارند.در واقع آن مطلب بر اساس ویدئویی بود که همین بالا می‌توانید ببینید. بر اساس روش اعلام شده کاربر کافی بود تا به قسمت دسترسی سریع تنظیمات گوشی اچ‌تی‌سی وان M9‌ در حالیکه صفحه‌نمایش گوشی در حالت قفل قرار دارد وارد شوید و سپس گزینه وای‌فای را انتخاب کنید، مهم نبود که با این فرآیند وای‌فای روشن یا خاموش شود، آنچه مهم بود این امر بود که ادعا می‌شد پس از انجام این مراحل قفل صفحه‌نمایش گوشی باز می‌شود.

از قرار معلوم این فرآیند به این راحتی‌ها هم نیست و تغییر حالت وای‌فای اصلاًً ربطی به قفل صفحه‌‌‌نمایش گوشی ندارد. جالب اینجاست که حتی صدای خود اچ‌تی‌سی نیز به شکایت از این قضیه در آمد و در صحبت‌هایی ادعا کرد که کارشناسان این شرکت پس از بازدید ویدئوی باز کردن قفل صفحه‌نمایش اچ‌تی‌سی وان M9 متوجه شده‌اند در این ویدئو رام گوشی اصلی نیست و دستکاری شده است.

به این ترتیب اگر از دارندگان گوشی اچ‌تی‌سی ام وان M9 هستید و خبر پیشین باعث نگرانی شما شد، اجازه بدهید خیالتان را راحت کنیم که از این خبرها هم نیست و قفل صفحه نمایش اچ‌تی‌سی وان M9‌به اندازه کافی سرسخت است!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده