ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لندن: سیستم مهاجرت اروپا نابسامان است باید قوانین سختگیرانه‌تری اتخاذ کرد

لندن: سیستم مهاجرت اروپا نابسامان است/ باید قوانین سختگیرانه‌تری اتخاذ کرد

فارس/ وزیر کشور انگلیس در یادداشتی ضمن اشاره به تشدید بحران مهاجران در قاره اروپا، دلیل این مشکل را سیستم نابسامان مرزی اتحادیه اروپا دانست.

«ترزا می» وزیر کشور انگلیس روز یکشنبه (امروز) در یادداشتی برای روزنامه «ساندی تایمز» نوشت سیستم مهاجرت اروپا نابسامان است.
رویترز ضمن اشاره به این یادداشت وزیر کشور انگلیس نوشت، ترزا می با انتقاد از سیستم بدون مرز اروپا گفت این امر موجب وخیم شدن بحران مهاجران می‌شود.
وزیر کشور انگلیس از اتحادیه اروپا خواست قوانین سرسختانه‌تری برای آمد و شد آسان در اروپا در نظر بگیرد.

وی در این یادداشت به موج هجوم مهاجران از مناطق جنگ‌زده و فقیر به سوی اروپا اشاره کرد و نوشت قاعده مرزی «شینگن» که کنترل سیستماتیک بر مرزهای اروپا را کنار گذاشته، بر بحران مهاجران تاثیرگذار بوده است.
ترزا می همچنین به وقایع تابستان جاری اشاره داشته و نوشت «همان طور که کشورهای اروپایی تشخیص می‌دهند، تراژدی در نتیجه سیستم نابسامان مهاجران در اروپا و سیستم اروپایی بدون مرز است.»

وزیر کشور انگلیس در این یادداشت افزود «ابتدا آزادی جابه‌جایی میان مرزهای کشورهای اروپایی برای آسانی مسافرت‌های کاری بود و این سیستم برای سفر به کشور دیگری در جست‌وجوی کار واستفادهاز مزایای آن کشورها نبود.»
بحران مهاجران در کشورهای اروپایی به معضلی در ماه‌های اخیر بدل شده تا جایی که دولت‌های اروپایی را بر آن داشته تا با تدابیر شدیدتر، کنترل ر مرزها را افزایش دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X