ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

آی تی ایران/ بر اساس آمار وزارت ارتباطات ضریب نفوذ اینترنت در ایران به عدد غیر قابل باور ۸۲ درصد رسیده است. به بیان واضح‌تر یعنی ۸۲ درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی دارند و این چیزی است که به رغم رشد اینترنت در ایران طی سال‌های اخیر چندان باور پذیر به نظر نمی‌رسد.

بر اساس آمارهای جهانی هم اکنون ضریب نفوذ ژاپن ۸۶ درصد و ضریب نفوذ آمریکا ۸۴ درصد است. همچنین فرانسه ۸۳ درصد است.

آیا باورپذیر است که ضریب نفوذ اینترنت در ایران از اتریش ( ۸۰ درصد ) ایرلند ( ۷۸ درصد ) و اسپانیا ( ۷۳ درصد)‌ هم بیشتر است؟ همین پرسش را با کاربران شبکه اجتماعی توییتر در میان گذاشتیم و از آنها باورپذیربودن این آمار را جویا شدیم که همانطور که می بینید ۷۶ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی آمار اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات را باورپذیر نمی‌دانند و در مقابل ۲۴ درصد آن را باور می‌کنند.

شاید اگر شیوه و فرمول محاسبه ضریب نفوذ کاربران اعلام شود بتوان تصویر دقیق تری از این آمارها و میزان واقعی ضریب نفوذ در کشور ارایه داد.

چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده