چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

آی تی ایران/ بر اساس آمار وزارت ارتباطات ضریب نفوذ اینترنت در ایران به عدد غیر قابل باور ۸۲ درصد رسیده است. به بیان واضح‌تر یعنی ۸۲ درصد جمعیت ایران به اینترنت دسترسی دارند و این چیزی است که به رغم رشد اینترنت در ایران طی سال‌های اخیر چندان باور پذیر به نظر نمی‌رسد.

بر اساس آمارهای جهانی هم اکنون ضریب نفوذ ژاپن ۸۶ درصد و ضریب نفوذ آمریکا ۸۴ درصد است. همچنین فرانسه ۸۳ درصد است.

آیا باورپذیر است که ضریب نفوذ اینترنت در ایران از اتریش ( ۸۰ درصد ) ایرلند ( ۷۸ درصد ) و اسپانیا ( ۷۳ درصد)‌ هم بیشتر است؟ همین پرسش را با کاربران شبکه اجتماعی توییتر در میان گذاشتیم و از آنها باورپذیربودن این آمار را جویا شدیم که همانطور که می بینید ۷۶ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی آمار اعلام شده از سوی وزارت ارتباطات را باورپذیر نمی‌دانند و در مقابل ۲۴ درصد آن را باور می‌کنند.

شاید اگر شیوه و فرمول محاسبه ضریب نفوذ کاربران اعلام شود بتوان تصویر دقیق تری از این آمارها و میزان واقعی ضریب نفوذ در کشور ارایه داد.

چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا ضریب نفوذ ۸۲ درصدی اینترنت در ایران باور پذیر نیست؟» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X