ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قلعه‌نویی: در 15 سالگی آزمون را بازی دادم

قلعه‌نویی: در 15 سالگی آزمون را بازی دادم

کاپ/ سرمربی سابق تیم استقلال گفت:کمیسیون اصل 90 پرونده فساددر فوتبال را ارائه خواهد کرد و همه پشت پرده ها مشخص خواهند شد.
امیر قلعه نویی درباره انتقاداتی که اخیرا از برخی رسانه ها داشته است عنوان کرد:متاسفانه در رسانه های ما گروهی هستند که یکی از آنها در رادیو ورزش هستند.یک روزنامه،یک برنامه تلویزیونی و یک برنامه در رادیو ورزش.این ها می خواهند مربی ایرانی را ترور کنند.مجری می آید صحبت می کند و می گوید من حرف می زنم و هزینه اش را می دهم.شما مگر چه جایگاهی داری که خط و نشان می کشی؟مگر رادیو ورزش تریبون شخصی شماست؟اگر نقدی هست اول باید خدا را در نظر گرفت.بعد اینکه به فوتبال ما کمک شود.
وی ادامه داد:من الان در فوتبال نیستم ولی 10 تا مطلب می آورم که همین آقایان علیه من نوشته اند.این ها یک پروژه است و اهدافی را دنبال می کنند.هر کسی در چارچوب این ها باشد حمایت می شوند.وزیر ورزش از این گروه می ترسند.دو نفر هم از این ها می ترسند حذف می شوند.
قلعه نویی درباره اینکه چرا بحث دست های پشت پرده در فوتبال فاش نمی شود گفت:از نظر من تمیزترین جای کشور ما فوتبال ماست.با این وجود کمیسیون اصل 90 پرونده فساددر فوتبال را ارائه خواهد کرد و همه پشت پرده ها مشخص خواهند شد.
وی ادامه داد:علت اینکه فوتبال ما کم تماشاچی شده چیست؟ژاپن با همه ستاره هایش می آید.ایران با همه ستاره هایش می آید.10 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند.اینجا که دیگر مربی ایرانی مقصر نیست.
قلعه نویی خاطرنشان کرد:سردار آزمون را من برای اولین بار بازی دادم.درست است که خودش نمی گوید اما بهتر است از ساکت سوال کنید.50 بازیکن من الان در لیگ بازی می کنند.آزمون را در دو بازی در ترکیه به میدان فرستادم.در 15 سالگی گفتم که می توانی بهترین بازیکن شوی ولی کسی نمی بیند مربیان ایرانی زحمت می کشند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده