ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بذرپاش: دوقطبی میان آرمان و اقتصاد مهمترین برنامه دشمن برای ایران است

بذرپاش: دوقطبی میان آرمان و اقتصاد مهمترین برنامه دشمن برای ایران است

فارس/نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مهمترین برنامه دشمن برای آرمان‌زدایی از ملت ایران، ایجاد دوقطبی میان آرمان و اقتصاد است.

مراسم چهارمین سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن با حضور شخصیت‌های مختلف سیاسی و مذهبی در امامزاده علی‌اکبر چیذر برگزار شد.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در این مراسم با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای شکستن مقاومت ملت ایران گفت: آنها این سوال را از خود می‌پرسند که چگونه می‌توان ملتی آرمانی مانند ایران را به راهی برد که دست از آرمانش بردارد.

وی با بیان اینکه آرمان‌زدایی کردن از ملت ایران در دیدگاه دشمنان، راه و روش خود را دارد، اظهار داشت: برنامه جدی دشمن برای آرمان‌زدایی از ملت ایران دوقطبی‌سازی میان آرمان و واقعیت است.

نماینده مردم تهران ادامه داد:‌در این دوقطبی‌سازی یک قطب حرف از اقتصاد می‌زند و قطب دیگر مؤلفه‌های مبتنی بر آرمان را مطرح می‌کند و در این میان، دشمن تأکید می‌کند که دو سر قطب یعنی اقتصاد و آرمان نمی‌توانند با یکدیگر جمع شوند.

بذرپاش با بیان اینکه دشمنان در قضیه هسته‌ای، این دو قطبی را ایجاد کردند و متأسفانه نتیجه هم گرفتند، افزود: حتی تحلیل‌هایی نیز متتشر که 60 درصد مردم در صورت ایجاد این دو قطبی به سمت قطب اقتصاد می‌روند، ولی واقعیت این است که ما انقلاب کردیم که بگوییم آرمان و اقتصاد را کنار هم می‌خواهیم.

وی با اشاره به وضع تحریم‌های مختلف در طول تاریخ انقلاب از سوی غرب علیه ملت ایران، گفت: ایجاد همه تحریم‌ها علیه ما به این دلیل بود که بگویند اقتصاد و آرمان‌های انقلابی در کنار یکدیگر قابل جمع نیستند.

نماینده مردم تهران، تحریم‌های و مصوبات اخیر کنگره آمریکا علیه ملت ایران را یادآور شد و اظهار داشت: این تحریم‌هایی که خبر آن را شنیده‌اید و در آینده نیز بیشتر خواهد شد، به این سمت می‌رود که این بار قطب آرمان را به سمت مسائلی مانند مقاومت ایران در منطقه، موضوعات موشکی و دیگر مؤلفه‌های قدرت ایران ببرد.

بذرپاش با بیان اینکه تحریم‌ها علیه سپاه، موضوع ویزای آمریکا و... ایجاد این دوقطبی‌های جدید را دنبال می‌کند، اضافه کرد: دشمنان در آینده خطاب به مردم ایران خواهند گفت، اگر اقتصاد و معیشت می‌خواهید به سراغ حکومت خود بروید و بگویید که از هر چیزی که عنوان آن معنای ایستادگی می‌دهد دست بکشید.

وی ادامه داد: متأسفانه دشمنان دیده‌اند که با جماعتی طرفند که خودشان به راحتی به دنبال آمریکا حرکت می‌کنند و نیازی به کشیدن آنها نیست؛ البته در یک صورت این طراحی دشمن ناکام می‌شود و آن نیز این است که آنها احساس کنند که ایجاد دوقطبی بی‌فایده است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: هم‌اکنون دیگر شخصیت‌ها و مسئولان آمریکایی این طراحی‌ها را به صورت علنی مطرح می‌کنند و دیگر مثل گذشته نیست که مسئولان اطلاعاتی ما مجبور باشند در میان صحبت‌ها و اظهارنظرات اندیشمندان آمریکا این طراحی‌ها را کشف کنند.

بذرپاش پروژه دوقطبی‌سازی اقتصاد و آرمان را یکی از مهمترین برنامه‌های دشمنان برای سالهای آینده خواند و اظهار داشت: هر کسی که در داخل به این پروژه کمک کند، نفوذی و ضدانقلاب است.

وی در ادامه با اشاره به انجام مراحل پایانی تعهدات ایران در برجام گفت: آقایان می‌توانند قلب رآکتور را هم دربیاورند، ولی قلب دوستداران مصطفی محکم در جایش ایستاده و در حفره‌هایش مهر احمدی‌روشن و شهریاری‌ها را می‌ریزیم.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: عده‌ای بروند با جان‌کری عکس بیندازند و بخندند، ولی بدانند اگر عکس یادگاری با جان‌کری احترام می‌آورد، نتانیاهو محترم‌ترین فرد عالم بود.

بنابر این گزارش، در این مراسم ابراهیم کارخانه نماینده مردم همدان و مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس نیز حضور داشتند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده