ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فضای مجازی اسلامی ایرانی در دانشگاه ها ترویج می شود

فضای مجازی اسلامی ایرانی در دانشگاه ها ترویج می شود

مهر/ تفاهم نامه «سند هم افزایی پژوهشی، آموزشی و ترویجی فضای مجازی اسلامی ایرانی» بین مرکز ملی فضای مجازی با دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

این تفاهمنامه که میان دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور با رئیس دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید به منظور همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و ترویجی در حوزه برنامه ها و اولویت های فضای مجازی کشور است.

رویکرد هم افزایی در راهبری دانش و پژوهش فضای مجازی اسلامی و ایرانی با محور مساله شناسی و انجام پژوهش های بنیادی، راهبری و کاربردی در ابعاد فضای مجازی اسلامی ایرانی، آموزش نیروی انسانی متناسب با نیازها و ابعاد فضای مجازی کشور ، هدایت و حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه فضای مجازی با موضوعات اولویت دار در این تفاهمنامه گنجانده شده است.

در همین حال گفتمان سازی و ترویج فضای مجازی اسلامی ایرانی از طریق تعریف و برگزاری رویدادها و همایش های علمی و انتشار دستاورد های سیاسی - پژوهشی مربوط در سطح ملی و بین المللی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهمنامه است.

همچنین مقرر شد کمیته راهبری با عضویت مدیران ارشد مرکز ملی فضای مجازی کشور و دانشگاه شهید بهشتی تشکیل و نسبت به تدوین نظام موضوعات و پیشبرد سند اقدام شود.

این سند همکاری در ۹ ماده به امضای دو طرف رسید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X