فضای مجازی اسلامی ایرانی در دانشگاه ها ترویج می شود

فضای مجازی اسلامی ایرانی در دانشگاه ها ترویج می شود

مهر/ تفاهم نامه «سند هم افزایی پژوهشی، آموزشی و ترویجی فضای مجازی اسلامی ایرانی» بین مرکز ملی فضای مجازی با دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

این تفاهمنامه که میان دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور با رئیس دانشگاه شهید بهشتی به امضا رسید به منظور همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و ترویجی در حوزه برنامه ها و اولویت های فضای مجازی کشور است.

رویکرد هم افزایی در راهبری دانش و پژوهش فضای مجازی اسلامی و ایرانی با محور مساله شناسی و انجام پژوهش های بنیادی، راهبری و کاربردی در ابعاد فضای مجازی اسلامی ایرانی، آموزش نیروی انسانی متناسب با نیازها و ابعاد فضای مجازی کشور ، هدایت و حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه فضای مجازی با موضوعات اولویت دار در این تفاهمنامه گنجانده شده است.

در همین حال گفتمان سازی و ترویج فضای مجازی اسلامی ایرانی از طریق تعریف و برگزاری رویدادها و همایش های علمی و انتشار دستاورد های سیاسی - پژوهشی مربوط در سطح ملی و بین المللی از دیگر اهداف انعقاد این تفاهمنامه است.

همچنین مقرر شد کمیته راهبری با عضویت مدیران ارشد مرکز ملی فضای مجازی کشور و دانشگاه شهید بهشتی تشکیل و نسبت به تدوین نظام موضوعات و پیشبرد سند اقدام شود.

این سند همکاری در ۹ ماده به امضای دو طرف رسید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فضای مجازی اسلامی ایرانی در دانشگاه ها ترویج می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X