ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دکتر سلام بیماری‌های حرکتی در انتظار کاربران خودروهای خودمختار!

دکتر سلام/ بیماری‌های حرکتی در انتظار کاربران خودروهای خودمختار!

خودرو سازی/ به هر حال تمامی فاکتورهای خودروهای خودمختار مثبت نبوده و بیماری های حرکتی یکی از عوامل پیش بینی ناپذیر آن است.
پایگاه اطلاع رسانی خودروسازی: خودروهای خودمختار ممکن است جاده‌های ما را امن تر کنند ولی ممکن است نتایج غیر قابل پیش بینی نیز به بار بیاروند.
بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده توسط دانشگاه حمل و نقل میشیگان در حدود ۶ تا ۲۰ درصد از بزرگسالان امریکایی به شدت از این هراس دارد که ممکن است د هنگام سفر با خودروهای خدمختار دچار بیماری‌های حرکتی شوند.
براندون اسکات مدیر این تیم تحقیقاتی در این مورد می‌گوید:” بیماری‌های حرکتی یک موضوع قابل پیش بینی در خودروهای خودمختار در قیاس با خودروهای معمولی است زیرا راننده احتیاج به هیچ گونه حرکت و یا کار دیگری برای ادامه حرکت ندارد”.
کاهش توانایی پیش بینی جهت حرکت یکی از اصلی ترین عوامل در این میان است و از همین روی باید افراد به فعالیت‌هایی همچون خواندن و یا تماشای فیلم اقدام کنند تا از یکنواختی و کسلت عدم اختیار در رانندگی بیرون بیایند.
این گزارش همچنین توصیه می‌کند که خواب یا بستن چشم می‌تواند از این گونه بیماری‌ها جلوگیری کند و در ضمن همچنان توصیه می‌شود که سعی شود انسان با استفاده از خودروهای معمولی خود زمام امور را در اختیار داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X