ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حوادث دستگیری سارق مسلح سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز

حوادث/ دستگیری سارق مسلح سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز

مهر/ فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از دستگیری سارق مسلح با ۱۹ فقره سرقت در عملیات تعقیب و گزیز پلیس خبر داد.

سرهنگ"داود عبدالمالکی" با اعلام این خبر گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و زور گیری در شهرستان، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار،کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

"عبدالمالکی"افزود:ماموران پلیس آگاهی با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود به سارق سابقه داری مظنون که پس از تحقیقات گسترده پلیسی موفق به شناسایی سارق شدند و پس از تعقیب و گریز موفق شدند در یک عملیات سارق را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از متهم یک قبضه سلاح کلت کمری و چند تیر جنگی ،کشف و متهم را برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی ضمن اشاره به اینکه این متهم تحت تعقیب مراجع قضائی بوده،ادامه داد: این متهم که در ابتدا منکر انجام هرگونه جرمی بود ولی در تحقیقات تخصصی پلیس و رو به رو شدن با مستندات جمع آوری شده ماموران لب به بیان حقیقت گشوده و به سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پراید اعتراف کرد.

سرهنگ"عبدالمالکی"گفت:در تحقیقات تخصصی پلیس مشخص شد که متهم قبلا دارای ۱۶ فقره انواع سرقت و یک فقره زورگیری منجر به قتل بوده و هم اکنون به ۱۹ فقره سرقت از جمله شش فقره سرقت منزل، ۱۲ فقره زور گیری و یک فقره سرقت خودرو که دارای سابقه سرقت عادی از همین شهرستان است .متهم اعتراف کرد که اموال مکشوفه به ارزش مالی بیش از ۹ میلیون تومان ریال است. متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده