ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادعای العرب: موضع روسیه و ایران در قبال یمن با هدف متلاشی کردن منطقه عربی است

ادعای العرب: موضع روسیه و ایران در قبال یمن با هدف متلاشی کردن منطقه عربی است

واحد مرکزی خبر/ العرب در مقاله ای ادعا کرد موضع روسیه و ایران در قبال یمن با هدف متلاشی کردن کامل منطقه عربی است.
پایگاه اینترنتی روزنامه العرب چاپ لندن در مقاله ای به قلم خیرالله خیرالله نوشت در نهایت روسیه چه می خواهد؟ آیا موضعش در قبال طوفان قاطعیت و جلوگیری از تصویب پیش نویس قطعنامه مورد حمایت کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس در شورای امنیت سازمان ملل متحد به دلیل وجود دولت مشروع در یمن است و به یمن و یمنیها اهمیت می دهد ؟ یا اینکه روسیه می خواهد موجودیتش را در خاورمیانه ثابت کند حتی اگر لازم باشد سیاستی را دنبال کند که ایران در پیش گرفته است.
در ادامه این مقاله آمده است آشکار شد که مسکو تا حد زیادی با ایران هماهنگی می کند و اتحاد روسی ایرانی به واقعیت تبدیل شد و هدفشان متلاشی کردن کامل منطقه عربی است. اگر چنین نبود این دفاع کورکورانه روسیه از حوثیها به چه دلیل است، در حالیکه اینها گزینه های دیگری پیش رو دارند. یکی از گزینه ها این است که براساس وزن وجایگاه واقعی خود رفتار کنند یعنی به عنوان یکی از طرفهای بحران یمن رفتار و نه اینکه به مثابه سخنگوی ملت یمن برخورد کنند. به نظر می رسد روسیه حوثیها را که صرفا شبه نظامیان مذهبی هستند ، نماینده مشروع و تنها نماینده ملت یمن می داند. مسکو چه زمانی در یکی از امور خاورمیانه برحق بوده است که این روزها ادعا می کند نگران یمن و مردمش است. چه کسی این حرف را باور می کند؟

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده