ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مایکروسافت از تعهد خود نسبت به حقوق کارمندانش می گوید

مایکروسافت از تعهد خود نسبت به حقوق کارمندانش می گوید

وین فون/ حدود یکسال و نیم پیش به ازای هر یک دلار بدست آمده توسط هرکارمند مرد شرکت مایکروسافت ، کارمندان زن این شرکت ۹۹.۷ سنت برای همان کار و در همان رده کاری کسب می کردند، امروز مایکروسافت از افزایش این رقم به ۹۹.۸ سنت برای کارمندان زن این شرکت خبر داد.

البته باید بدانیم که در آمریکا اقلیت های قومی و نژادی در مقایسه با شرکای سفید پوست آمریکایی خود به ازای هر یک دلار سرجمع ۱.۰۰۴ دلار کسب میکنند. برای مشخص شدن بیشتر این قضیه میتوان این رقم را در اقلیت های مختلف بررسی کرد: آفریقایی های امریکایی با کسب ۱.۰۰۳ دلار و لاتینو ها با کسب ۹۹.۹ سنت و آسیایی های ساکن آمریکا به ازای هر یک دلار توسط شرکای سفید پوست آمریکایی خود با کسب ۱.۰۰۶ دلار این رقم را تشکیل می دهند.

کتلین هوگن معاون رئیس بخش مدیریت منابع انسانی شرکت مایکروسافت گفت : این ارقام نشان دهنده تعهد پرداخت دستمزد یکسان برای انجام کار یکسان است و ما خواستار ادامه این روند بوسیله نظارت بر این ارقام و اطلاعات و نیز عمومی ساختن این اطلاعات به عنوان بخشی از گزارش سالانه خود خاهیم بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X