ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

2 روزنه امید برای نجات رئال و اتلتیکو از محرومیت

2 روزنه امید برای نجات رئال و اتلتیکو از محرومیت

ورزش 3/ رئال مادرید و اتلتیکو مادرید به دلیل عدم رعایت قوانین در جذب بازیکنان زیر 18 سال خارجی، امروز از سوی کمیته انضباطی فیفا با محرومیت از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی آتی مواجه شدند.
با اینکه هنوز بصورت رسمی اعلام نشده اما به احتمال قریب به یقین، هر دو باشگاه نسبت به این حکم به کمیته استیناف فیفا فرجام خواهی خواهند کرد. کمیته استیناف به همین منظور ادله رئال و اتلتیکو را بررسی خواهد کرد که در مورد باشگاه بارسلونا این پروسه 4 تا 5 ماه به طول انجامید.
همانطور که در مورد باشگاه بارسلونا شاهد بودیم، احتمالا تا بررسی اعتراض دو باشگاه رئال و اتلتیکو، این حکم بصورت موقت معلق خواهد شد و هر دو باشگاه مادریدی خواهند توانست در این مدت بازیکنان جدیدی خریداری کنند.
در صورت عدم نتیجه گیری در این کمیته، رئال و اتلتیکو پرونده خود را به دادگاه CAS(حکمیت ورزشی) خواهند برد و این می تواند آخرین راه نجاتشان از محرومیت باشد. وقتی بارسلونا دو سال پیش با چنین محرومیتی مواجه شد، 9 ماه طول کشید تا رای نهایی اعلام شود و در نهایت نه کمیته استیناف و نه دادگاه حکمیت ورزشی، بارسلونا را محق ندانستند و محرومیت فیفا قانونی اعلام شد.
بارسلونا ابتدا از خرید در بازار تابستانی 2014 و زمستانی 2015 محروم شده بود اما پس از معلق شدن موقت حکم اولیه، توانست در تابستان 2014، هفت بازیکن جدید خریداری کند. پس از تایید شدن محرومیت اولیه بارسلونا، این باشگاه نتوانست در دو پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی و تابستانی 2015 بازیکن جدیدی به ثبت برساند. حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار رئال و اتلتیکو خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده