ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شنا کردن سریع ماهی‌ها چه کمکی به حیات آن‌ها می‌کند؟

شنا کردن سریع ماهی‌ها چه کمکی به حیات آن‌ها می‌کند؟

آخرین نیوز/ شنا کردن برخی موجودات آبزی به حیات آنها کمک خواهد کرد برخی از این موجودات با شنا کردن اکسیژن مورد نیاز خود را تامین می کنند و شنای سریع آنها منجر به تامین اکسیژن حیاتی آنها خواهد شد.
شنا کردن نیاز به مهارت خاص دارد اما برخی از موجودات دریایی با شنا کردن حیات خود را تضمین می کنند یعنی اکسیژن مورد نیاز خود را از طریق شنا تامین می کنند.

سریعترین موجود دریایی
نهنگی با طول 19 فوت و وزن 4.5 تن دارای سرعت 30 مایل در هر ساعت است.

ماهی بونیتو
ماهی بونیتواین نوع ماهی برای تنفس نیاز به اکسیژن دارد که این اکسیژن را از طریق شنا کردن سریع تامین می کندسرعت این ماهی 30 مایل در ساعت است .

ماهی تورپدو
این ماهی که تورپدو نام دارد دارای سرعت 41 مایل در ساعت می باشد .

ماهی تن آبی
ماه تن باله های این نوع ماهی به آن توانایی حرکت سریع را می دهد.سرعت این نوع ماهی به 43 مایل در ساعت می رسد.

کوسه آبی
کوسه آبی سرعت این نوع ماهی به 47 مایل در ساعت می رسد.

ماهی تن زرد
ماهی تن زرد رنگ این ماهی با جهت دادن به باله هایش برای حرکت سریع سرعت خود را به 49 مایل در ساعت می رساند.

ماهی ماهی
ماهی ماهی نام جالب این موجود آبزی است که زیستگاه آن در ژاپن و اندونزی می باشد.سرعت بی نظیر این ماهی 5/57 مایل در ساعت است.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X