ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نما خودرو استقبال صنعتگران و تجار از غرفه سایپا در نمایشگاه اتومکانیکای استانبول

نما خودرو/ استقبال صنعتگران و تجار از غرفه سایپا در نمایشگاه اتومکانیکای استانبول

خبر خودرو/ غرفه سایپا در نمایشگاه اتومکانیکای استانبول 2015 مورد استقبال بازدیدکنندگان و صنعتگران ترک و سایر کشورهای حاضر در نمایشگاه قرار گرفت. در این نمایشگاه محصولات شرکت های مگا موتور، سازه گستر، فنرسازی زر و سایپا پرس از گروه خودروسازی سایپا به نمایش در آمده است و تجار و بازرگانان از سایر کشورها با حضور در این غرفه و انجام مذاکرات، متقاضی استفاده از محصولات عرضه شده در غرفه سایپا هستند.
در نمایشگاه استانبول 2015، 1587 غرفه از 41 کشور وجود دارد که از این تعداد 744 غرفه مربوط به کشور ترکیه و 843 غرفه مربوط به سایر کشورها می باشد این در حالی است که در سال گذشته تعداد غرفه های این نمایشگاه 1433 غرفه بوده که 726 غرفه مربوط به کشور ترکیه و 707 غرفه متعلق به سایر کشورها بوده است و حضور شرکت کنندگان با رشد 7/10 درصدی همراه بوده است.
همچنین امسال این نمایشگاه در فضایی به مساحت40 هزار متر مربع برگزار شده است که در مقابل سال گذشته با مساحت 34 هزار متر مربع با رشد حدود 5/17 درصدی همراه بوده است که نشان از اهمیت این نمایشگاه برای سایر کشورهای جهان است و سایپا نیز با درک این موضوع و بهره گیری از پتانسیل فنی خود به دنبال جذب مشتری و گسترش بازارهای صادارتی خود است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده