ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تلفن همراه، قاتل عشق شما

تلفن همراه، قاتل عشق شما

اطلاعات/ شاید فکر کنید این که روی موبایل دست گرفتن همسرتان حساس هستید، یک نقطه ضعف شخصی باشد.
اما محققان می‌گویند خیلی از زوج‌ها مثل شما از سر و کله زدن همسرشان با تلفن همراه عصبــانی می‌شوند. محققــان به این کار بی اعتنایی ناشی از موبایل می‌گویند.
در یک نظرسنجی انجام شده در هلند مشخص شد که بیش از ۴۶ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که شریک زندگی شان به این حالت نزدیک شده بود؛ نزدیک به ۲۳ درصد گفتند تلفن‌های او باعث درگیری در روابط شان شد و نزدیک به ۳۷ درصد گفته بودند که گاهی احساس افسردگی می‌کردند.
البته ۳۲ درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند ارتباط شریکشان با تلفن همراه از نظر آنها مشکلی نداشته و راضی هستند.
دلیل نارضایتی ناشی از بی اعتنایی موبایلی این است که چنانچه صرف وقت با فرد دیگری از شما مهم‌تر شود دیگر شوقی برای ادامه گفتگو با همسرتان نخواهید داشت و احساس می‌کنید مورد بی مهری قرار گرفته‌اید و نسبت به دیگران، اولویت پایین تری برای همسرتان دارید.‏


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده