ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا دو هووی سعودی برای شوهرهفتاد ساله خود زن گرفتند

4گوشه دنیا/ دو هووی سعودی برای شوهرهفتاد ساله خود زن گرفتند

العالم/ این اقدام برای " عواض بن عویمر الذویبی " بسیار غیرمنتظره بود به ویژه با توجه به اینکه بدون اطلاع وی به خواستگاری دختر مورد نظر خود رفتند، مراسم ازدواج را بطور کامل فراهم آوردند و با اصرار در کنار او قرار گرفتند تا ازدواج به نحو احسن به پایان برسد.
این دو هوی عربستانی تمامی مشکلات فراروی ازدواج مجدد همسر خود را از سر راه برداشتند.
رسانه های گروهی عربستان به نقل از الذویبی نوشتند: از پیشنهاد دو همسر خود غافلگیر شدم، در ابتدای امر باورم نشد و تصور کردم شوخی می کنند، اما بعد متوجه شدم موضوع جدی است و بر اصار دارند مرا خوشبخت کنند.
به گفته این پیرمرد هفتاد ساله مراسم ازدواج در یکی از سالن های عروسی در شهر طائف با حضور جمعی از آشنایان و دوستان و مسوولان انجام گرفت.
وی تاکید کرد: هم اکنون در حال پشت سر گذاشتن ماه عسل با عروس جدید خود است.
روزنامه سعودی عکاظ در این رابطه نوشت: این دو زن با فضیلت عادت رایج میان زنان را شکستند و الگویی از یک زن را به نمایش گذاشتند که اجازه نمی دهد حسادت به درونش راه یابد و سعی دارند شوهر خود را خوشبخت کنند با توجه به اینکه وی از نظر مادی و جسمی شخص توانمندی است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده