ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اظهارات مقام آمریکایی درباره نقشه‌های اوباما برای سال آخر ریاست‌جمهوری

اظهارات مقام آمریکایی درباره نقشه‌های اوباما برای سال آخر ریاست‌جمهوری

ایرنا/ رییس دفتر ویژه باراک اوباما در جمع خبرنگاران اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد درآخرین سال تصدی خود با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری و بدون اتکا به حمایت کنگره این کشور تصمیم های متهورانه ای را از طریق فرمان ویژه رئیس جمهوری به اجرا بگذارد.

دنیس مک دونو روز پنجشنبه درجمع خبرنگاران بدون اشاره به جزییات طرح های اوباما گفت: رئیس جمهوری آمریکا تصمیم دارد در ماه های باقی مانده از آخرین سال تصدی خود احکام متهورانه ای را با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری صادر کند.
به گفته وی اوباما مصمم است با تمهیدات لازم با اقدامات احتمالی مخالفان خود بمنظور خنثی کردن این احکام بعد از دوران تصدی خود مقابله کند.
رئیس دفتر اوباما تلویحا این نکته را نیز به خبرنگاران القا کرد که وی تصمیم دارد در مقابل هرگونه فشاری از سوی کنگره این کشور مقاومت کند و در صورتی که ضرورت داشته باشد برای اجرای همه طرح های خود از فرمان ویژه ریاست جمهوری استفاده نماید.
وی اضافه کرد: سئوال مهمی که رئیس جمهوری آمریکا خیال دارد از خود بپرسد این است که چرا نکنم؟ درحالی که جزییات مربوط به طرح های رییس جمهوری آمریکا در آخرین سال تصدی او هنوز به خوبی روشن نیست، وی در آخرین نطق سالانه خود به صراحت اعضای کنگره آمریکا را تهدید کرد که در صورت عدم حمایت کنگره در موارد زیادی با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری این طرح ها را به اجرا درخواهد آورد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده