ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همایش نهایی پانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران برگزار شد

همایش نهایی پانزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن هوافضای ایران برگزار شد

خبرگزاری دانشجو/ امروز دومین همایش داوری مقالات کنفرانس انجمن هوافضای ایران در دانشکده صنعت هواپیمایی کشور با حضور اساتید و صاحب نظران برگزار شد.
در این همایش یک روزه مقالات یاز کشورهای هندوستان، مالزی، و اندونزی و ترکیه به همراه مقالاتی از داخل کشور به مراحله داوری راه پیدا کرده بودند و قابل بررسی قرار گرفت.
جواد پرستاری دبیر علمی این همایش در مورد کنفرانس پانزدهمین انجمن هوافضای ایران گفت: این کنفرانس در تاریخ چهام تا 6 اسفند سال جاری در دانشکده صنعت هواپیمایی کشور با حضور اساتید صاحب نظران برگزار خواهد شد.
این عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به برگزاری مسابقات دانشجویی در اردیبهشت سال آتی تصریح کرد: مسابقات هوافضا در اردیبهشت سال 95 و در دو بخش دانشجویی با محوریت مدل های خورشیدی مدل حرفه ای (کشی) مدل گلایدر باشگاهی ومدل گلایدر اخل سالنی در تاریخ 23 و 24 و در بخش دانش آموزی در تاریخ 14 اردیبهشت با محوریت طراحی هواپیما و ساخت موشک آبی برگزار می گردد.

دبیر علمی کنفرانس بین المللی هوافضای ایران در مورد مقالات مورد بررسی همایش امروز بیان داشت: در روز جاری بررسی داوری ها نهایی خواهد شد و تعداد 500 مقاله مورد بازبینی هیئت داوران قرار خواهد کرد. کنفرانس پانزدهم هوافضای ایران برای اولین بار در تاریخ ادوار خود در صنعت هواپیمایی کشور طبق توافق به عمل آمده بین انجمن هوایی ایران و صنعت هواپیمایی کشور برگزار خواهد شد.
در کنفرانس صنعت هوافضا 1600 مقاله ارائه شده که از این تعداد 1200 مقاله به بخش داوری راه یافتند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X