ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ربات معاینه کننده

ربات معاینه کننده

تابناک/ دسترسی همگانی به مراقبتهای بهداشتی ،امروزه یکی از ارکان مهم اصلاح نظام سلامت به شمار میرود که ابته در حال پیشرفت و بهبود است . فناوری مقرون به صرفه و قوی است که بتواند کلینیک ها ی دور ومحروم از تکنولوژی های پزشکی را به مراکز پزشکی بهداشتی بزرگ و مجهز شهرها ارتباط دهد.

دسترسی همگانی به مراقبتهای بهداشتی ،امروزه یکی از ارکان مهم اصلاح نظام سلامت به شمار میرود که ابته در حال پیشرفت و بهبود است . فناوری مقرون به صرفه و قوی است که بتواند کلینیک ها ی دور ومحروم از تکنولوژی های پزشکی را به مراکز پزشکی بهداشتی بزرگ و مجهز شهرها ارتباط دهد.

تلمدیسین یا پزشک از را دور یک وسیله مناسب است که توسط آن میتوان در شرایط اضطراری عمل تریاژ و ارزیابی را از راه دور برای بیمار انجام داد ، اما ربات های جدید پزشکی یک گام به جلو برداشته اند . امروزه آنها میتوانند در راهروهای بیمارستانها گشت بزنند ، بیماران را در اتاقهای مختلف ویزیت ،پرونده های پزشکی آنان را بررسی و علاِم حیاتی بیماران را بدون دخالت پزشک چک کنند.

ربات Rp-vita توسط شرکت Present Robot و با همکاری شرکت I robot تولید شده است .
شرکت In Touch health اولین شرکتی است که موفق به خریداری و بکار گیری این ربات ها به عنوان ربات های کنترل از راه دور مستقل در بیمارستانهایش شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده