ربات معاینه کننده

ربات معاینه کننده

تابناک/ دسترسی همگانی به مراقبتهای بهداشتی ،امروزه یکی از ارکان مهم اصلاح نظام سلامت به شمار میرود که ابته در حال پیشرفت و بهبود است . فناوری مقرون به صرفه و قوی است که بتواند کلینیک ها ی دور ومحروم از تکنولوژی های پزشکی را به مراکز پزشکی بهداشتی بزرگ و مجهز شهرها ارتباط دهد.

دسترسی همگانی به مراقبتهای بهداشتی ،امروزه یکی از ارکان مهم اصلاح نظام سلامت به شمار میرود که ابته در حال پیشرفت و بهبود است . فناوری مقرون به صرفه و قوی است که بتواند کلینیک ها ی دور ومحروم از تکنولوژی های پزشکی را به مراکز پزشکی بهداشتی بزرگ و مجهز شهرها ارتباط دهد.

تلمدیسین یا پزشک از را دور یک وسیله مناسب است که توسط آن میتوان در شرایط اضطراری عمل تریاژ و ارزیابی را از راه دور برای بیمار انجام داد ، اما ربات های جدید پزشکی یک گام به جلو برداشته اند . امروزه آنها میتوانند در راهروهای بیمارستانها گشت بزنند ، بیماران را در اتاقهای مختلف ویزیت ،پرونده های پزشکی آنان را بررسی و علاِم حیاتی بیماران را بدون دخالت پزشک چک کنند.

ربات Rp-vita توسط شرکت Present Robot و با همکاری شرکت I robot تولید شده است .
شرکت In Touch health اولین شرکتی است که موفق به خریداری و بکار گیری این ربات ها به عنوان ربات های کنترل از راه دور مستقل در بیمارستانهایش شده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ربات معاینه کننده» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X