حوادث دستگیری فرد متهم به همکاری در فروش نوزاد در کاشمر

حوادث/ دستگیری فرد متهم به همکاری در فروش نوزاد در کاشمر

ایرنا/ فرمانده انتظامی کاشمر گفت: یک دانشجوی پرستاری شاغل به کارورزی در یکی از بیمارستانهای این شهر به اتهام جعل اسناد و همکاری در فروش نوزاد بازداشت شد.

فرماندهی انتظامی خراسان رضوی روز سه شنبه به قل از سرهنگ ابوالقاسم باقری گزارش داد: این متهم با سرقت اوراق گواهی ولادت و جعل مدارک قصد همکاری با خانواده خریدار نوزاد را داشت.
وی گفت: خانواده ای چندی قبل نوزادی را خریداری کرده و با مراجعه به اداره ثبت احوال و ارائه گواهی ولادت ممهور به بخش زایشگاه بیمارستان کاشمر درخواست صدور شناسنامه برای نوزاد را داشتند که کارشناسان اداره ثبت احوال دریافتند گواهی ولادت جعلی است.
فرمانده انتظامی کاشمر افزود: با اعلام شکایت نماینده حقوقی اداره ثبت احوال کاشمر مبنی بر سرقت برگ گواهی ولادت نوزاد، تحقیقات پلیس آغاز شد و ماموران دو مظنون پرونده شامل ماما و کارورز پرستاری را به کلانتری احضار کردند.
وی ادامه داد: متهم اصلی پرونده که کارورز رشته پرستاری در بیمارستان است پس از مواجهه با مستندات موجود، به سرقت برگه گواهی ولادت و سوء استفاده از مهر کارشناس مامایی اعتراف کرد.
سرهنگ باقری گفت: کارورز پرستاری و کارشناس مامایی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شده اند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
مرکز شهرستان 195 هزار نفری کاشمر در فاصله 228 کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حوادث دستگیری فرد متهم به همکاری در فروش نوزاد در کاشمر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات
X