ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو بنیاد باران: مذاکره‌کنندگان در راستای منافع ملی گام برداشتند ‌

عضو بنیاد باران: مذاکره‌کنندگان در راستای منافع ملی گام برداشتند ‌

ایسنا/ عضو هیات مدیره بنیاد باران گفت: مذاکره کنندگان با 6 قدرت جهانی در یک هماورد تمام عیار دیپلماتیک در راستای تعیین منافع ملی گام برداشتند.

حسن رسولی اظهار کرد: تصور می‌کنم فلسفه نامگذاری سال 94 به جا و مناسب با اوضاع عمومی کشور در بخش‌های داخلی و بین‌المللی بود.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه در رویه سیاسی کشور انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی برگزار می‌شود و از این طریق مجددا امکانی فراهم می‌شود که همه مردم در سراسر کشور با سلایق سیاسی گوناگون در این واقعه مهم و با انگیزه مشارکت کنند، در نتیجه مشارکت بالای مردم در این انتخابات را همزمان با برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری شاهد خواهیم بود. این انتخابات‌ها بستری لازم برای نشان دادن همبستگی و اتحاد ملت است.

این عضو هیأت مدیره بنیاد باران عنوان کرد: شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت می‌تواند بستر لازم برای حضور یکپارچه مردم در صحنه انتخابات را فراهم آورد. تحقق شعار سال 94 باعث پایداری نظام از نظر تقویت ‌اقتدار ملی است.

وی یادآورشد: با توجه به اینکه در انتخابات سال 88 به دلیل بی‌تدبیری‌های دولت قبل شکاف عمیقی بین یاران انقلاب ایجاد شد این شعار می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که درانتخابات 94 همچون انتخابات 92 مجموعه دولت و ملت از تجارب گذشته عبرت گیرند و شرایطی فراهم شود که در سال 94 با افزایش ضریب یکپارچگی دولت و ملت در داخل و در روابط بین‌المللی امکان دسترسی به منافع ملی بیش از پیش فراهم شود.

رسولی با بیان اینکه دولت در حوزه اقتصادی موفقیت‌های خوبی را پشت سر گذاشته است، ‌تصریح کرد: پرونده سیاست خارجی ایران مراحل پایانی خودش را پشت سر گذاشت و مذاکره کنندگان با 6 قدرت جهانی در یک هماورد تمام عیار دیپلماتیک در راستای تعیین منافع ملی گام برداشتند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده