ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نمایش کامنت از روابط آدم ها می گوید

 نمایش کامنت از روابط آدم ها می گوید

ایرنا/ بازیگر نمایش کامنت گفت: این نمایش از پیچیدگی ظاهر، فرم نمایش و روابط بین آدم ها می گوید.
هوتن شکیبا افزود: نمایش کامنت از اتفاقات روزمره و روابط بین آدم ها حرف می زند.

وی با اشاره به این که در این نمایش، کاراکترپردازی و درام وجود ندارد، گفت: تمامی افراد جامعه می توانند در موقعیت های شکل گرفته برای شخصیت های نمایش قرار گیرند، من هم به عنوان هوتن، خود را در موقعیت قرار می دهم و با خود می گویم اگر من در این موقعیت خشونت آمیز قرار گیرم، چه عکس العملی نشان خواهم داد.

وی افزود: این موقعیت ها هستند که آدم ها را تغییر می دهند. همه ما گاهی در موقعیتی قرار می گیریم و رفتارهایی از خود نشان می دهیم که در شرایط عادی این رفتارها از ما سر نخواهد زد؛ اما این ما بودیم که در یک موقعیت خاص، این خشونت ها و رفتارها را از خود بروز دادیم.

وی با اشاره به این که همه آدم ها در شرایط عادی مخالف خشونت هستند، اظهار داشت: زمانی که خشونت بزرگی را در اطراف می بینیم، نسبت به آن اعتراض می کنیم، اما شاید خودمان در زندگی روزمره خود به همان اندازه خطا و اشتباه انجام دهیم.

شکیبا، موضوع نمایش کامنت را بسیار نزدیک به زندگی روزمره آدم ها خواند و افزود: این نمایش به ظاهر شیوه اجرایی پیچیده و فرمالیستی دارد، اما موضوعات مطرح شده در آن، مستند و بسیار نزدیک به زندگی است و برای تمامی تماشاگران قابل لمس است.

به گزارش سایت ایران تئاتر، وی ادامه داد: تکرار دیالوگ ها می خواهد فضای نمایش را خالی از معنی کند، اتفاق و دیالوگ های بازیگران را فاقد اهمیت نشان دهد، ذهن تماشاگر را به موضوعی دیگر بکشاند و به آنها این نکته را منتقل کند که کامنت می خواهد از اتفاقات روزمره خودشان و روابط بین آدم ها حرف بزند.

وی گفت: نمایش کامنت، اثری خاص و متفاوت است؛ مخاطب به دیدن این فرم اجرایی عادت ندارد، بنابراین وقتی تعدادی از تماشاگران در ابتدا با نمایش به سختی ارتباط برقرار می کنند، کاملاً طبیعی و قابل درک است.

نمایش کامنت به کارگردانی یوسف باپیری و با بازی بهرام افشاری، ستاره پسیانی، هوتن شکیبا، بهار کاتوزی و نوید محمدزاده، هر شب ساعت 21 در تالار استاد سمندریان اجرا می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده