نمایش کامنت از روابط آدم ها می گوید

 نمایش کامنت از روابط آدم ها می گوید

ایرنا/ بازیگر نمایش کامنت گفت: این نمایش از پیچیدگی ظاهر، فرم نمایش و روابط بین آدم ها می گوید.
هوتن شکیبا افزود: نمایش کامنت از اتفاقات روزمره و روابط بین آدم ها حرف می زند.

وی با اشاره به این که در این نمایش، کاراکترپردازی و درام وجود ندارد، گفت: تمامی افراد جامعه می توانند در موقعیت های شکل گرفته برای شخصیت های نمایش قرار گیرند، من هم به عنوان هوتن، خود را در موقعیت قرار می دهم و با خود می گویم اگر من در این موقعیت خشونت آمیز قرار گیرم، چه عکس العملی نشان خواهم داد.

وی افزود: این موقعیت ها هستند که آدم ها را تغییر می دهند. همه ما گاهی در موقعیتی قرار می گیریم و رفتارهایی از خود نشان می دهیم که در شرایط عادی این رفتارها از ما سر نخواهد زد؛ اما این ما بودیم که در یک موقعیت خاص، این خشونت ها و رفتارها را از خود بروز دادیم.

وی با اشاره به این که همه آدم ها در شرایط عادی مخالف خشونت هستند، اظهار داشت: زمانی که خشونت بزرگی را در اطراف می بینیم، نسبت به آن اعتراض می کنیم، اما شاید خودمان در زندگی روزمره خود به همان اندازه خطا و اشتباه انجام دهیم.

شکیبا، موضوع نمایش کامنت را بسیار نزدیک به زندگی روزمره آدم ها خواند و افزود: این نمایش به ظاهر شیوه اجرایی پیچیده و فرمالیستی دارد، اما موضوعات مطرح شده در آن، مستند و بسیار نزدیک به زندگی است و برای تمامی تماشاگران قابل لمس است.

به گزارش سایت ایران تئاتر، وی ادامه داد: تکرار دیالوگ ها می خواهد فضای نمایش را خالی از معنی کند، اتفاق و دیالوگ های بازیگران را فاقد اهمیت نشان دهد، ذهن تماشاگر را به موضوعی دیگر بکشاند و به آنها این نکته را منتقل کند که کامنت می خواهد از اتفاقات روزمره خودشان و روابط بین آدم ها حرف بزند.

وی گفت: نمایش کامنت، اثری خاص و متفاوت است؛ مخاطب به دیدن این فرم اجرایی عادت ندارد، بنابراین وقتی تعدادی از تماشاگران در ابتدا با نمایش به سختی ارتباط برقرار می کنند، کاملاً طبیعی و قابل درک است.

نمایش کامنت به کارگردانی یوسف باپیری و با بازی بهرام افشاری، ستاره پسیانی، هوتن شکیبا، بهار کاتوزی و نوید محمدزاده، هر شب ساعت 21 در تالار استاد سمندریان اجرا می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « نمایش کامنت از روابط آدم ها می گوید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X