ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کتابخوان بخشی از کتاب «حسین وارث آدم» نوشته دکتر علی شریعتی

کتابخوان/ بخشی از کتاب «حسین وارث آدم» نوشته دکتر علی شریعتی

آخرین خبر/ رسالت « زینب » ... پیامی است به همه ی انسان ها؛ به همه ی کسانی که بر مرگ « حسین » می گریند ؛ و به همه ی کسانی که در آستانه ی « حسین » ..‌. سر به خضوع و ایمان فرود آورده اند ؛ و به همه ی کسانی که پیام « حسین » را ... که
« زندگی ... هیچ نیست ... جز عقیده و جهاد » ... معترف اند ... پیام « زینب » به آن ها است که :
ای همه ! ای هر که با این خاندان ... پیوند و پیمان داری ؛ و. ای هر کس که به پیام محمد( ص) مومنی ؛ خود بیندیش ؛ انتخاب کن !
در هر عصری و در هر نسلی و در هر سرزمینی که آمده یی ... پیام شهیدان کربلا را بشنو ..‌. بشنو که گفته اند: کسانی می توانند خوب زندگی کنند ..‌. که می توانند خوب بمیرند .
بگو ای همه ی کسانی که به پیام توحید ... به پیام قران و به راه « علی» و خاندان او معتقدید ؛
خاندان ما ... پیامشان به شما ... ای همه ی کسانی که پس از ما می آیید ... این است که ..‌. این خاندانی است که هم هنر خوب زیستن را به بشریت آموخته است ... و هم هنر خوب مردن را . زیرا هر کس آن چنان می میرد ... که زندگی می کند .
و پیام او است به همه ی بشریت ؛ که اگر دین دارید .‌‌.. « دین »؛ و اگر ندارید ... « حریّت » _ آزادگی بشری _ مسوولیتی بر دوش شما نهاده است ؛ که به عنوان یک انسان دین دار ..‌. یا انسان آزاده ..‌. شاهد زمان خود و شهید حق و باطلی که در عصر خود درگیر است ... باشید .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده