ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معجزه کلمات محبت آمیز را دست کم نگیرید

معجزه کلمات محبت آمیز را دست کم نگیرید

باشگاه خبرنگاران/ یک روانشناس گفت: جذب همسرتان به خود کاری سختی نبوده ولی باید طرز گفت و گو، زمان و موقعیت مناسب را در نظر داشته باشید.
محمود بیات روانشناس اظهار داشت: استفاده از کلمات و جملات مناسب در برخورد با دیگران خصوصا میان زوجین بسیار تاثیر گذار بوده و بوسیله این گفتار حتی در زمان درگیری های لفظی و دعواها می توان نتیجه را به بهترین نحو به نفع خودتان تمام کنید.
استفاده از کلمات محبت آمیز در طی روز تاثیر زیادی داشته اما خانم ها به یاد داشته باشند که باور این‌که عاطفی بودن بسیار باعث جذب همسرشان به خود شده نیز تصور کاملا اشتباهی بوده و ممکن است حتی عکس قضیه ایجاد شده زیرا اعتدال در هر چیزی حتی محبت نیز باید رعایت شود.
سعی کنید بدون دخالت مستقیم در مسائل کاری و اجتماعی همسرتان، بطور دوستانه و به دور از تعصب بی‌جا بر اعمال وی نظارت داشته و این حق را برای او قائل شوید که در شرایط مختلف احساسات متفاوتی را از خود بروز داده و او را درک کنید.
همسرتان را گاهی بخاطر حسناتش بخصوص در جمع آشنایان مورد تعریف و تمجید قرار داده ولی این کار هرگز نباید برای سوق دادن وی به قصد انجام کاری صورت گیرد زیرا در این شرایط طرف مقابل گمان کرده که این تعریف بخاطر خودش نبوده بلکه برای انجام خواسته خودتان بوده است.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده