ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظر مهران رجبی در خصوص سریال مهران مدیری

نظر مهران رجبی در خصوص سریال مهران مدیری

نامه نیوز/ نباید بگذاریم قضیه به یک مطلب تبدیل شود و هرچه زودتر آن موضوع را حل کنیم تا جنجال آفرینی به گونه ای نشود که نتوان آن را کنترل کرد.
مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص انتقادات نسبت به مجموعه "درحاشیه" گفت: من چند قسمت از این مجموعه را دیده ام و در واقع انتظاراتم از ساختار مجموعه به این شکل نبود و منتظر کار قوی تری بودم اما علی رغم انتقاداتی که هست من فکر نمی کنم قشر خاصی انتقادی داشته باشد اما یک سری از رسانه ها جنجال آفرینی میکنند و خود به خود موضوع به یک قضیه تبدیل می شود و بعد این قضیه جنجال آفرین می شود.

وی افزود: نباید بگذاریم قضیه به یک مطلب تبدیل شود و هرچه زودتر آن موضوع را حل کنیم تا جنجال آفرینی به گونه ای نشود که نتوان آن را کنترل کرد.

وی تصریح کرد: وقتی یک عده ای همیشه در حاشیه قرار دارند و بعد مطالبی را از دید خود مطرح و جنجال آفرینی می کنند، خود به خود باعث میشود که یک قضیه جنجالی به وجود آید و به طور کاذب در سطح اول بحث ها مطرح شود.

این بازیگر طنز پرداز افزود: هیچ یک از هنرمندان ما به خودشان اجازه نمی دهند به کسی توهین کنند و نه کسی توهینی انجام داده است لذا وقتی حساسیت ها نسبت به یک موضوعی به طور غیر واقعی وجود می آید، بهتر است که آن حساسیت را از بین ببریم نه موضوع.

رجبی در پایان اظهار داشت: قصه "در حاشیه" نیز به همین شکل است وقتی عده ای میخواهند ذهن مردم را معطوف به این فرض توهین کنند و با یک سری نکات موشکافانه و نگاه منفی آن را تشریح کنند طبیعی است که میتوانند از خیلی صحنه ها یا دیالوگ ها یا افراد فرض توهین بسازند ولی توهین نیست و بهتر است هرچه زودتر این حساسیت ها و پرداختن به این موضوعات پایان پذیرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X