ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

به مناسبت «روز زن» بانوان شاغل در استانداری مازندران تجلیل شدند

به مناسبت «روز زن» بانوان شاغل در استانداری مازندران تجلیل شدند

ویستا/ حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران در این مراسم ابراز امیدوار کرد در سالی که با نام مقدس حضرت فاطمه الزهرا (س) آغاز و با تدبیر مقام معظم رهبری به نام سال دولت و مردم ، همدلی و همزبانی نامگذاری شد، با وحدت و هم افزایی و همگرایی میان اقشار مختلف مردم و مسوولین، شاهد برداشتن گام های بلند و استوار برای توسعه همه جانبه استان از یک سو و رسیدگی به مشکلات مردم از یک سوی دیگر باشیم.
خیریانپور، از بانوان شاغل در استانداری خواست، با شناختی دقیق تر و عمیق تر نسبت به ایفای بهینه و مطلوب وظایفی که بر عهده آنهاست در سال جاری اقدام نمایند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با اشاره به نقش برجسته بانوان در امور سیاسی ، اقتصادی ، عمرانی و اجتماعی در جامعه، تصریح کرد: نظم، انضباط و ظرافت در انجام امور محوله یکی از ویژگی های بارز بانوان می باشد که غیر قابل انکار است.
وی تعداد بانوان شاغل در استانداری، فرمانداری ها و بخشداری های استان را 185 نفر اعلام کرد و گفت : از این تعداد 84 نفر در استانداری ، 11 نفر مامور به خدمت و 30 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران می باشند.
خیریانپور، از اجرایی شدن بند 10 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان پیمانی و رسمی در سال جدید خبر داد و گفت : با توجه به دیدگاه و نظر مساعد استاندار مازندران برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی تا کنون قانونی در این خصوص مصوب نشده است، اما اخیرا بخشنامه ای ابلاغ شده است که 10 درصد از نیروهای قراردادی در صورت احراز شرایط می توانند از پست های سازمانی دفاتری که در آن مشغول به خدمت هستند بهره مند شوند که این مورد در دست اقدام و پیگیری می باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بیان داشت: علیرغم ناکافی بودن اعتبارات تخصیصی برای جبران کسری بودجه، توجه به وضعیت معیشت و تامین مالی همکاران همواره در اولویت برنامه های حوزه اداری و مالی قرار دارد.
خیریانپور، از تحقق مطالبات رفاهی ، تفریحی و ورزشی بانوان در سال جاری خبر داد و گفت: آموزش بانوان همکار می تواند یکی از مولفه های مهم و ضروری در راستای ارتقای توانمندی های بانوان شاغل در استان باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده