ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اعتماد کنند یکی از برترین گلزنان لیگ خواهم شد

اعتماد کنند یکی از برترین گلزنان لیگ خواهم شد

اسپورت تی وی/ نام مهرداد مهرداد بایرامی از ابتدای فصل به عنوان جانشین ادینیو مطرح شد ولی تونی اقدام به جذب یونس حمزه کرد تا بایرامی نیمکت نشین شود.
مهرداد بایرامی در این فصل حسابی به کسب عنوان آقای گلی امیدوار بود. اما با آغاز مسابقات، وضعیت طبق برنامه های او پیش نرفت و نیمکت نشین شد .
مهرداد بایرامی در مورد وضعیت این روزهای خود و تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارم و تنها منتظر فرصت و اثبات خودم در ترکیب اصلی هستم تا استرس را از خود دور کرده و با اعتماد به نفس بازی کنم . اگر در چند بازی متوالی به من اعتماد کنند، مطمئن باشید یکی از برترین گلزنان لیگ در این فصل خواهم بود ولی متاسفانه تا به حال چنین فرصتی به من داده نشده است .
وی در مورد اینکه با تونی در این مورد صحبت کرده است یا نه ؟ می گوید: من با نظر شخص تونی الیویرا در این تیم مانده ام و این یعنی مربی به من اعتقاد دارد. دیگر نیازی به صحبت نیست. تونی الیویرا مربی خوب و کار بلدی است و روی برنامه کار می کند و در مقابل ، شرایط من را نیز در تمرینات می بیند. او قطعا برای استفاده از من نیز برنامه دارد که خواستار حضورم بوده است. در کل به شرایط موجود اعتراضی ندارم و همانطور که گفته ام منتظر فرصتی هستم تا خودم را ثابت کنم .
بایرامی در مورد نتایج بدست آمده و اعتراض هواداران تراکتور به این نتایج گفت : نمیخواهم زیاد در این مورد صحبت کنم ولی فقط این را بگویم که هواداران تراکتور در فصل گذشته با بدترین خاطره قهرمانی را از دست داده اند و قهرمانی در این فصل می تواند مرحمی برای زخم های آنها باشد. نتایجی که تاکنون به دست آمده نشان دهنده هویت یک قهرمان نیست و باید همگی تلاش کنیم تا شرایط فعلی را بهبود بخشیم تا هواداران بیش از این فشار عصبی را تحمل نکنند. ادامه نتایج موجود فاجعه ای بزرگ برای هواداران تراکتور محسوب می شود که هرگز از جانب آنها بخشیده نخواهد شد .

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده