ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سخن از قیصر شعر انقلاب به بهانه یک کتاب

سخن از قیصر شعر انقلاب به بهانه یک کتاب

فارس/ در برنامه عصری با کتاب «ق؛ گمانه‌هایی درباره قیصر امین‌پور»، شاعران و نویسندگان از شخصیت قیصر سخن می‌گویند.
عصری با کتاب «ق؛ گمانه‌هایی درباره قیصر امین‌پور» با هدف بازخوانی شخصیت مرحوم قیصر امین‌پور در این خبرگزاری برگزار می‌شود.
کتاب «ق- گمانه هایی درباره قیصر امین پور» را سجاد پورخسروانی در قالب داستان مینیمال و به صورت برش‌هایی از زندگی فردی و اجتماعی از قیصر امین‌پور به روایت افراد مختلف و ... آورده است.
مینیمال‌های این اثر با سبک نو نوشته شده و نویسنده توانسته با شخصیت قیصر امین پور ارتباط خوبی برقرار کند. و برای تهیه آن از تمام منابع موجود درباره دکتر قیصر امین‌پور استفاده شده است.
در این مراسم که کتاب «ق» نیز معرفی خواهد شد محمد سعید میرزایی، حسین اسرافیلی، مصطفی محدثی خراسانی، حمیدرضا شکارسری، رضا اسماعیلی، فریبا یوسفی، مجید سعدآبادی و حسین قرایی پیرامون شخصیت قیصر شعر انقلاب سخن خواهند گفت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده