ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماجراهای بازوبند سالگادو

ماجراهای بازوبند سالگادو

ورزش 3/ در ابتدای بازی تیم های ستاره های ایران و یاران سالگادو اتفاق جالبی افتاد و آن هم بازوبند نداشتن کاپیتان این تیم بود.
پس از ورود این دو تیم به میدان، اتفاق جالبی افتاد و آن هم بازوبند نداشتن کاپیتان حریف خارجی یعنی سالگادو بود، گویا در بسته لباس هایی که به این تیم داده شد اثری از بازوبند نبود بنابراین کاپیتان سالگادو با بستن بند آی دی کارت به جای بازوبند به میدان آمد.
در ادامه و با نرسیدن بازوبند، سالگادو به بازوی خود چسب کنزو (چسب مخصوص مصدومیت بازیکنان) بست.
سپس این موضوع با تاخیر زیادی به داور چهارم اطلاع داده شد و او بازوبندی برای این کاپیتان آورد.
بازوبند به فیگو داده شد و او ابتدا بازوبند را برای مارسل دسایی برد اما وی تذکر داد که در این بازی سالگادو کاپیتان است و بازوبند را باید به وی بدهد و در نهایت کاپیتان سالگادو صاحب بازوبند شد.

ماجراهای بازوبند سالگادو

ماجراهای بازوبند سالگادو

ماجراهای بازوبند سالگادو

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X