ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ادامه حمایت از جویشگر بومی منوط به تهیه طرح های کسب وکار مناسب است

ادامه حمایت از جویشگر بومی منوط به تهیه طرح های کسب وکار مناسب است

ایرنا/ دبیر شورای راهبری جویشگر بومی گفت: ادامه حمایت از طرح جویشگر بومی در صورت تهیه طرح های کسب و کار مناسب صورت خواهد گرفت.

علیرضا یاری افزود: شورای راهبری، حمایت از جویشگرها را در مرحله اول به شکل گسترده مدنظر قرار داده و تقریبا تمام طرح های پذیرفته شده به صورت کامل مورد حمایت کوتاه مدت و موقت قرار می گیرند.

وی از بررسی 33 طرح پیشنهادی در قالب 15 طرح در جلسه بیست و پنجم شورای راهبری طرح جویشگر بومی با حضور اکثریت اعضای شورای راهبری خبر داد و گفت: از میان این طرح ها در مجموع سه پروژه به دلیل عدم استقبال در اولویت قرار نگرفته است و سایر موارد مصوب برای تأمین اعتبار و عقد قرارداد به پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال خواهد شد.

یاری اظهار کرد: شورای راهبری بر حمایت های تشویقی از طرح های ترکیبی تاکید داشته و در مصوبات خود در این دوره نیز برای شرکت هایی که موضوع را رعایت کرده اند، امتیاز ویژه قائل خواهد شد.

دبیر شورای راهبری جویشگر بومی با تاکید بر لزوم ایجاد فضای رقابتی در میان جویشگرها و ارائه خدمات جانبی مرتبط، گفت: در این مرحله فضای ورود برای طرح های جدید و قابل رقابت با این پروژه ها باز بوده است و امکان ورود یا ترکیب سایر بازیگران طرح وجود دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده