ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رونمایی از دو طرح جدید آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

به گفته معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند توسط سامانه « مد تیوپ » تلاش می شود فیلم ‌های آموزشی پزشکی به زبان فارسی برای استفاده دانشجویان اکران و پخش شود.
فرشید عابدی،ادامه داد: همچنین با راه اندازی طرح « وب کنفرانس» استادان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند می ‌توانند برای دانشجویان پزشکی، پرستاری و مامایی دانشگاه خاتم ‌النبیین (ص) افغانستان تدریس کنند.
وی به طرح تحول و نوآوری در آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت: این طرح شامل 11 بسته تحولی و یک بسته ارزشیابی است که دو بسته شامل ماموریت های واسپاری شده به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در کلان منطقه آمایش 9 و ماموریت های ویژه کلان منطقه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بیرجند است.
وی بیان کرد: پروژه طراحی ابزار سنج کوریکولوم پنهان، پروژه جامع ارزیابی یکسان دوره های بالینی، پروژه طراحی ابزار اعتبار بخش دانشگاه علوم پزشکی و راه اندازی مراکز بهداشتی درمانی آموزشی از جمله بسته های تحول هستند.
وی ادامه داد: ادغام آموزش طب سنتی در کوریکولوم پزشک عمومی، تنظیم تفاهم نامه با دانشگاه خاتم النبیین افغانستان، تهیه طرح درس برای دوره های مختلف یک ساله به سفارش آن کشور و اجرای موفق آموزش از راه دور برای دانشجویان پزشکی کابل و سامانه تیوب چند رسانه ای فرا دانشگاهی از دیگر بسته های تحول است.
وی راه اندازی بستر خدمات بالینی طب سالمندان در بیرجند را یکی از مامویت های واسپاری شده به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ذکر کرد و افزود: تحقق عدالت در دسترسی به امکانات آموزشی عالی سلامت و راه اندازی بیمارستان جامع زنان در بیرجند از دیگر ماموریت های واسپاری شده است.
وی ادامه داد: دسترسی به خدمات نوین تشخیصی و درمانی همتراز با مراکز آموزشی و درمانی برتر قطب و راه اندازی رشته های اولویت دار تحصیلات تکمیلی با ماهیت میان رشته ای مبتنی بر نیازهای بومی استان به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند واسپاری شد.
2047/7557

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X