ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جهان نما گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

جهان نما/ گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

توریسم آنلاین/ طبیعت زیبای گرجستان چیزی است که به گفته گردشگران قلبشان را دزدیده است.
این سرزمین دارای مکان های بکری است که تاکنون گردشگری بدان قدم نگذاشته و پس از تماشای زیبایی ها ،این مهمان نوازی مردمان یک سرزمین است که باعث می شود گردشگر یک بار دیگر هوس کند به آن سرزمین سفر کند و البته مردم گرجستان نیز دارای این ویژگی مهمان نوازی هستند.
گرجستان سرزمینی چندفرهنگی است که از همسایگانش ،روسیه در شمال ،ترکیه در غرب ،ایران و ارمنستان در جنوب و آذربایجان در شرق تاثیر زیادی گرفته است.
تفلیس پایتخت گرجستان با بازارهای محلی مختلف و کوچه و خیابانهای کوچک است که تقریبا هزینه اقامتی و غذایی ارزانقیمتی دارد و با گام برداشتن به سوی مدرنیته کم کم آغوشش را به روی دنیا باز کرده است.
شیوه طبخ غذا در گرجستان نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی تحت تاثیر اروپا و آسیا بوده است.
"خینکالی" غذای ملی گرجی است که خمیرهای آن با موادی شامل :قارچ،پنیر،گوشت ادویه زده شده ،پیاز ،سیر پر می شود ودر آب جوش پخته و همراه با فلفل سیاه سِرو می شود.جهان نما/ گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده