جهان نما گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

جهان نما/ گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

توریسم آنلاین/ طبیعت زیبای گرجستان چیزی است که به گفته گردشگران قلبشان را دزدیده است.
این سرزمین دارای مکان های بکری است که تاکنون گردشگری بدان قدم نگذاشته و پس از تماشای زیبایی ها ،این مهمان نوازی مردمان یک سرزمین است که باعث می شود گردشگر یک بار دیگر هوس کند به آن سرزمین سفر کند و البته مردم گرجستان نیز دارای این ویژگی مهمان نوازی هستند.
گرجستان سرزمینی چندفرهنگی است که از همسایگانش ،روسیه در شمال ،ترکیه در غرب ،ایران و ارمنستان در جنوب و آذربایجان در شرق تاثیر زیادی گرفته است.
تفلیس پایتخت گرجستان با بازارهای محلی مختلف و کوچه و خیابانهای کوچک است که تقریبا هزینه اقامتی و غذایی ارزانقیمتی دارد و با گام برداشتن به سوی مدرنیته کم کم آغوشش را به روی دنیا باز کرده است.
شیوه طبخ غذا در گرجستان نیز به دلیل موقعیت جغرافیایی تحت تاثیر اروپا و آسیا بوده است.
"خینکالی" غذای ملی گرجی است که خمیرهای آن با موادی شامل :قارچ،پنیر،گوشت ادویه زده شده ،پیاز ،سیر پر می شود ودر آب جوش پخته و همراه با فلفل سیاه سِرو می شود.جهان نما/ گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جهان نما گرجستان، بالکُنی رو به اروپــــــــا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X