نکته ای درباره سخنان توکلی و بازتاب های آن در رسانه ها

نکته ای درباره سخنان توکلی و بازتاب های آن در رسانه ها

عصرایران/ ماجرای اظهارات احمد توکلی و بازتاب آن در رسانه‌های اصلاح‌طلب و اصولگرا، مهم‌ترین بحث روزهای اخیر محافل سیاسی است.تخلف، تخلف است و احمدی‌نژاد و روحانی ندارد. احمد توکلی می‌گوید که تخلف مذکور در دولت روحانی صورت گرفته است. همان طور که احمدی‌نژاد باید در قبال عملکرد خود و دولتش در آن 8 سال پاسخگو باشد، روحانی هم باید در برابر عملکرد دولتش پاسخ دهد. اتهام روشن است: دولت مبلغی پول از صندوق توسعه ملی برداشت کرده تا آن را صرف امور درمانی و کود کند ولی بخشی از آن را به امور دیگری اختصاص داده است. این، تخلف آشکار از قوانین و مقررات است. دولت باید در برابر این اتهام پاسخگو باشد. اگر نادرست است، اعلام کند و توضیح دهد و اگر درست است، باید ضمن عذرخواهی به خاطر این قانون‌شکنی، با خاطیان برخورد کند و بر عدم تکرار چنین تخلفاتی نظارت کند. با هیچ کسی در هیچ دولتی درباره قانون و بیت‌المال، تعارف و تساهل روا نیست و فرقی بین دولت احمدی‌نژاد و روحانی و دیگران نیست.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نکته ای درباره سخنان توکلی و بازتاب های آن در رسانه ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات
X