بهترین ظرفیت‌های اشتغال از نگاه وزیر کار

بهترین ظرفیت‌های اشتغال از نگاه وزیر کار

فارس/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مطالعات ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نشان می‌دهد بهترین ظرفیت‌های آینده اشتغال و بهبود زندگی در بخش گردشگری، صنایع دستی و آی‌سی‌تی است.

علی ربیعی که در گشایش نخستین نمایشگاه گردشگری،‌هتل‌داری و صنایع وابسته سخن می‌گفت، اظهار داشت: در آستانه یک اتفاق بزرگ هستیم که نشان می‌دهد ایرانی می‌تواند با عزت حقوق خود را به دنیا بقبولاند.
وی افزود: کسانی که زمانی در رده‌های کارشناسی فخر می‌فروختند با مسئولان ما گفت‌وگو کنند ناچار شدند پای مذاکره بیایند و با تدبیر اکنون هم سانتریفیوژها خواهند چرخید، هم صنعت و هم صنعت گردشگری.
ربیعی ادامه داد: بسیاری می‌خواهند این کار بزرگ را کوچک جلوه دهند ولی مردم می‌دانند آینده روشنی پیش‌رو است.
وی با اشاره به اینکه مطالعات نشان می‌دهد بهترین ظرفیت‌های آینده اشتغال و بهبود زندگی در مناطق گردشگری، صنایع دستی و ICT است،گفت: ما با نوعی توریسم پست‌مدرن روبه‌رو هستیم و تحولات جهانی به سمتی می‌رود که در آینده پذیرای گردشگر زیادی خواهیم بود و می‌توانیم توریسم پست‌مدرن را شکل دهیم.
ربیعی در تعریف این مقوله به خانه‌های روستایی و فرهنگ اجتماعی اشاره کرد و گفت: جذابیت‌های زیادی اعم از گردشگری و صنایع دستی وجود دارد که باید اینها را به هم زنجیره کنیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه از آمادگی سازمان فنی و حرفه‌ای برای ایجاد زنجیره صنایع گردشگری و صنایع دستی خبر داد و گفت: آمادگی داریم با انواع حمایت و پرداخت وام در کنار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باشیم.
وی همچنین افزود: توسعه دیگر دودکش‌های بزرگ و کارخانه‌های عظیم فولاد نیست بلکه رفاه مردم در خانه‌های روستایی و شاد زندگی کردن است.
ربیعی ادامه داد: با توریسم می‌توانیم مناطقی پر تولید و پر امید داشته باشیم و پس از برجام فرجامی نیکو برای صنایع ما به وجود آید.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهترین ظرفیت‌های اشتغال از نگاه وزیر کار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X