ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش سیاسی به اعلام شماره حساب از سوی مسئولان پرسپولیس کلک می‌زنند!

واکنش سیاسی به اعلام شماره حساب از سوی مسئولان پرسپولیس/ کلک می‌زنند!

کاپ/ مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت:مسولان پرسپولیس نمی توانند از پتانسیل جذب اسپانسر بهره ببرند.
حمیدرضا سیاسی در خصوص اعلام شماره حساب به هواداران از سوی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ببینید وقتی باشگاه جایی به بن بست برخورد می کند به هر چیزی چنگی می زند و این طبیعی است. وقتی باشگاه می گوید پول نداریم باید این پول از جایی برسد و به همین دلیل از هر کلکی استفاده می کند تا جواب بگیرد.
وی ادامه داد: یک زمانی پتانسیل های خاصی در باشگاه وجود دارد که مسئولان از آن استفاده می کنند. اما وقتی یک باشگاه به اندازه کافی خالی است و هرکسی هم سعی می کند با تبر به جان این ریشه تقریبا خشکیده بیفتد و آن را قطع کند آن وقت باید هم مسئولان از این حربه برای پول گرفتن استفاده کنند.
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ادامه داد: یک چیزی را باید در نظر گرفت و آن این است که اعضای اکنون هیات مدیره پرسپولیس افراد متمول نیستند و وقتی خودشان هم پولی در بساط ندارند از این حربه استفاده می کنند و آن هم با ریسک بالا که آیا بگیرد یا نگیرد.
سیاسی در پایان درباره اینکه چرا باشگاه پرسپولیس تا پایان هفته پنجم نتوانسته اسپانسر قطعی خود را تا پایان فصل جذب کند، گفت: این که انتخاب اسپانسر بسیار مشکل است در آن شکی نیست و هواداران هم شک نکنند اما برای انتخاب اسپانسر یکسری پتانسیل ها لازم دارد که فکر می کنم مسئولان باشگاه نمی توانند از آن پتانسیل ها استفاده کنند. البته تا آنجایی که من میدانم وزیر اعلام کرده که قرار است مشکل این دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از لحاظ مالی حل شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X