ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

چگونه دکور اتاقتان را تغییر دهید

چگونه دکور اتاقتان را تغییر دهید

چگونه/ بسیاری از مردم از اینکه برای مدت طولانی دکور اتاق شان به یک حالت باقی بماند خسته می شوند. چرا وقتی می توانیم به راحتی و با صرف زمان کم، آن را به اتاق دلخواه و مورد پسندمان تبدیل کنیم، از آن متنفر باشیم؟
1
دیوارها
اول تصمیم بگیرید که می خواهید آن ها را تزئین کنید، رنگ کنید یا هر دو. رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید. سعی کنید از یک رنگ استفاده کنید مثل سبز یا بنفش. رنگ با دوامی انتخاب کنید، اما بیش از حد روشن نباشد چرا که ممکن است باعث سردرد شما شود. اگر می خواهید دیوارها را رنگ کنید، ممکن است به کمک والدینتان احتیاج داشته باشید.
2
اگر بخواهید، می توانید دیوارها را با چند پوستر یا تقویم تزئین کنید.
3
به اطراف تان نگاه کنید، چیزهایی که در اطراف خود می بینید به سه دسته تقسیم کنید؛ چیزهایی که می خواهید همانگونه که هستند باقی بمانند، چیزهایی که می خواهید دور بیندازید و چیزهایی که می خواهید رنگ یا تزئین کنید.
4
چیزهایی که می خواهید دور بیندازید، اگر برایتان قابل استفاده نیستند آن ها را در یک کیسه قرار دهید. می توانید چیزهایی که می خواهید رنگ یا تزئین کنید را به هر رنگ دلخواهی دربیاورید ولی اول مطمئن شوید که با رنگ اتاقتان هماهنگی داشته باشد.
5
وسایل اتاق را جور دیگری بچینید به گونه ای که به نظر برسد پا به اتاق جدیدی گذاشته اید.
6
به یاد داشته باشید که همیشه اتاق خود را تمیز و مرتب نگه دارید. مطمئناً هیچ اتاقی با کوهی از لباس های روی زمین، باقی مانده مواد غذایی و کاغذ های پراکنده زیبا به نظر نخواهد رسید! کار زیادی لازم نیست، فقط لباس ها را در کشو یا کمدتان بگذارید، کاغذ ها را روی میز کارتان قرار دهید و باقی مانده ی مواد غذایی را دور بیندازید.
نکات و هشدارها
سعی کنید اتاق خود را با وسایل زیاد شلوغ نکنید. شما از هر وسیله ای دو تا نیاز ندارید.
قبل از انجام هر کاری با پدر و مادرتان مشورت کنید، تا آن ها را عصبانی نکنید!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X