ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عقابی که برای خاطره بازی آمد

عقابی که برای خاطره بازی آمد

بانک ورزش/ احمدرضا عابدزاده دو روز پیش با لباس خاصش به استادیوم آزادی آمد و در زمان ورودش، دل ها را برد به سال ها پیش. شیوه راه رفتن، آدامس جویدن و لبخند همیشگی گوشه لبش خاطره ها را زنده کرد. او که روزی با شیرجه هایش مقابل ژاپن و استرالیا، ملتی را شاد می کرد، از پس ساده ترین توپ ها هم برنمی آمد اما خیلی از دل ها برای همین هم غش کردند. که باشد درون چارچوب دروازه تا خیالشان راحت باشد، همین که بخندد و آدامس بجود کافیست.
افسوس که دیری است عقاب های واقعی خانه نشین شده اند تا پرسپولیسی ها یک توپ که می آید روی دروازه شان، تن شان بلرزد.
او که به خاطر مصدومیت زانویش 16 سال پیش 15 تکه استخوان از پایش خارج کرده بودند، امروز مجددا زیر تیغ جراحان رفت تا با عمل جراحی اش هم خاطره سازی کند. گویی بعضی ها تنها برای خاطره ساختن و خاطره بازی به این دنیا می آیند.
کسی را سراغ دارید که شیرجه‌اش، راه رفتنش، آدامس جویدنش، پیراهنش و حتی عمل جراحی اش برای مردم کشوری خاطره باشد؟ این کار تنها از عقاب ما ایرانی‌ها برمی آید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده