پرونده راننده متخلف شهر تهران به حراست سازمان تاکسیرانی ارجاع شد

پرونده راننده متخلف شهر تهران به حراست سازمان تاکسیرانی ارجاع شد

باشگاه خبرنگاران/ اسماعیل‌بیگی معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران؛ در خصوص ماجرای آزار و اذیت دختر جوان توسط راننده معتاد سازمان تاکسیرانی، اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی همانند سایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در بدو ورود و استخدام کارکنان نسبت به اخذ آزمایشات مبنی بر سلامت روحی، روانی و جسمی اقدام می‌کند و از وضعیت جسمانی تاکسیران مطلع می‌شود.
وی افزود: این راننده مجرم و متخلف هم در زمان ورود به مجموعه تاکسیرانی طبق آزمایشات در سلامت کامل بوده اما پس از ورود به مجموعه تاکسیرانی اعتیاد پیدا کرده است.
اسماعیل‌بیگی تأکید کرد: فعلا پرونده این راننده به حراست سازمان تاکسیرانی ارجاع شده است و در صورت دریافت گزارش تأییدیه نیروی انتظامی پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.
معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران در پایان گفت: پس از تشکیل دادگاه و شنیدن دفاعیات متهم و اثبات ماجرای آزار و اذیت نسبت به صدور رأی خلع و اخراج راننده تاکسی‌ قدام می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرونده راننده متخلف شهر تهران به حراست سازمان تاکسیرانی ارجاع شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی خبر 24 دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات