ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فردی که ثابت کرد بازی «فال‌اوت 4» را هم می‌شود بدون کشتن جنبده‌ای تمام کرد!

فردی که ثابت کرد بازی «فال‌اوت 4» را هم می‌شود بدون کشتن جنبده‌ای تمام کرد!

فارنت/ سازندگان: امکان ندارد!

بسیاری از بازی‌ها، ذاتا خشن هستند و کشتن دشمنان در آن‌ها امری بدیهی است. اما بسیاری از بازی‌ها هستند که در کنار به وجود آوردن امکان بروز خشونت توسط بازی‌کننده، دست او را برای پرهیز از این امر هم باز می‌دارند. «فال‌اوت 4» بدون شک یکی از این بازی‌ها نیست. یا قرار بوده نباشد.

سایت کوتاکو اخیرا با فردی با نام «کایل هینکلی» مصاحبه کرده که نشان داده فقط غیر ممکن غیر ممکن است. او فال‌اوت 4 را بدون این‌که هیچ انسان یا موجود جهش‌یافته‌ای را بکشد به پایان رسانده. و او البته این کار را بدون کمک گرفتن از هیچ گونه ماد یا افزونه‌ای انجام داده و رمز موفقیت او فقط ذکاوت، شانس، تحمل و مقدار زیادی ریلود کردن بازی بوده است!

برای این‌که به جالب بودن موضوع بیشتر واقف شویم، باید بدانیم که فال‌اوت 4 اصلا قرار نیست که بدون کشتن کسی قابل اتمام باشد. سایت گاردین در گفتگویی که با «تاد هاوارد» سازنده‌ی بازی داشته این مسئله را از او جویا شده و جواب گرفته است: “نمی‌توانم بگویم که شما می‌توانید بازی را بدون خشونت به پایان برسانید. این الزاما یکی از اهداف ما در هنگام ساخت بازی نبود.”

قطعا فال‌اوت 4ای که هینکلی بازی کرده بدون خون ریزی هم نبوده است. هدف او این بوده که بازی را با صفر کشتن به پایان برساند، اما این بدین معنا نیست که او نخواهد دشمنان در بازی همدیگر را بکشند! یا حتا افراد دیگر را اجیر کشتن همدیگر نکند! شاید این باز هم به معنی کشتن دشمنان و خشونت به خرج دادن باشد، اما، در واقع، بازی‌کننده با صفر کشتن بازی را به پایان رسانده است.

هینکلی از بازی کردن خود به طور تمام و کمال فیلم گرفته و در کانال یوتوب خود قرار داده است. می‌توانید بازی کردن او را تماشا کرده و استراتژی‌های هوشمندانه‌ای که به کار می‌برد را فراگیرید.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X