ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فروش 45 هزار خودرو تا پایان روز دوم طرح وام

فروش 45 هزار خودرو تا پایان روز دوم طرح وام

خبرگزاری صدا و سیما/ حدود 45 هزار دستگاه خودرو تولیدی دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور در قالب طرح فروش خودرو با استفاده از تسهیلات 25 میلیون تومانی فروخته شد .

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : طی دیروز و امروز 19 هزار و 400 دستگاه خودرو از محصولات تولیدی گروه سایپا به فروش رفت .

رضا تقی زاده افزود : براوردها نشان می دهد گروه خودروسازی سایپا در قالب طرح فروش تسهیلاتی خودرو در هر 2 ثانیه یک خودرو ، هر دقیقه 35 خودرو و در هر ساعت کاری 1500 تا 1600 دستگاه خودرو فروخته است .

مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو هم در ارتباط تلفنی با ما گفت : این شرکت خودروساز از اغاز اجرای طرح فروش تسهیلاتی خودرو تا ساعت هفده امروز 25 هزار دستگاه خودرو فروخت .


نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X