ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشنهاد عجیب در لیگ یک به یک مربی

پیشنهاد عجیب در لیگ یک به یک مربی

اسپورت تی وی/ لیگ دسته اول فوتبال کشور هم به روزهای پایانی و اوج حساسیت خود نزدیک می شود و چه بسا اگر نباشد نظارت نهاد های مربوطه، اتفاقات آنچنانی در این فوتبال باز هم روی دهد.
لیگ دسته اول فوتبال کشور هم به روزهای پایانی و اوج حساسیت خود نزدیک می شود و چه بسا اگر نظارت نهاد های مربوطه نباشد، اتفاقات آنچنانی در این فوتبال باز هم روی دهد. در همین رابطه شنیده می شود که برخی از مسئولین فوتبالی یکی از شهرستان ها که تیم شان با خطر سقوط به لیگ دسته دوم مواجه است، قبل از بازی این هفته خود به سراغ سرمربی تیم حریف رفته و به بهانه دید و بازدید با این آقای سرمربی که خود سابقه کار کردن در آن شهرستان و با همان تیم را داشته، پیشنهاد عجیبی به وی داده اند.
در این نشست که به جز مدیر فعلی تیم مزبور، دو تن از مدیران سابق این تیم نیز حضور داشتند، به آقای سرمربی پیشنهاد می دهند که می توانی روی وصول بخشی از مطالبات گذشته ات حساب باز کنی... البته به شرطها و شروطه ها...
البته خوشبختانه این بازی با پیروزی تیم میزبان که مدیران فعلی و سابقش حاضر شده بودند شب قبل از مسابقه، متضمن پرداخت بخشی از مطالبات گذشته سرمربی فعلی تیم حریف که سرمربی سابق خودشان بود، شده بودند، همراه نشد تا شائبه ها از روی این بازی برداشته شود.
بد نیست که نهادهای نظارتی در فوتبال از هم اکنون نظارت دقیقی بر رقابت های حساس لیگ یک هم داشته باشند تا خدای ناکرده حقی از حقوق یکسری تیم ها و هواداران کثیرشان ضایع نشود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده