ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی برگزار می‌شود

همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی برگزار می‌شود

مهر/ نخستین همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی با همکاری خانه طبیعت گردی ایران و موسسه یاوران سرزمین آریا، ۲۳ آبان ماه در موزه ملت کاخ سعدآباد برگزار می‌شود.
خانه طبیعت گردی ایران واقع در کاخ موزه سعدآباد به عنوان زیرمجموعه کمیته ملی طبیعت گردی معاونت گردشگری با هدف ایجاد تعامل و همکاری با بخش خصوصی و فعالین این حوزه برنامه های متعددی را در دستور کار قرار دارد که مشارکت در برگزاری همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی در ماه جاری، نمونه ای از آن به شمار می آید.

همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی با رویکرد آموزش و یادگیری نظر به اهمیت حفاظت از تنوع زیستی همگام با زمان اجرایی «اهداف توسعه پایدار پس از ۲۰۱۵ الی ۲۰۳۰» سازمان ملل متحد و نیز ماده ۸ سری جی کنوانسیون تنوع زیستی یونسکو برگزار خواهد شد تا در پی آن اهدافی چون افزایش صلح و هماهنگی پایدارتر میان جوامع انسانی، زمین، گونه های جانوری و گیاهی تا تندرستی و سلامت روانی، بدنی، اجتماعی و اقتصادی تحقق یابد.

در این رویداد «محمد علی فیاضی» مدیر کل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی، «محمد درویش» مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، «محمد هادی حیدرزاده» مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان تهران و نیز مقامات عالی رتبه علمی کشور در حضور چهره های فعال این حوزه به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

علاقه مندان شرکت در نخستین همایش حفظ گوناگونی زیستی فرهنگی می توانند جهت کسب اطلاعات لازم به درگاه اینترنتی www.coariya.org مراجعه کنند.
کاخ موزه سعدآباد از ساعت ۱۵ لغایت ۲۰ روز شنبه، ۲۳ آبان میزبان شرکت کنندگان همایش است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده