ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرداخت بدهی موسسه میزان همچنان در ابهام

پرداخت بدهی موسسه میزان همچنان در ابهام

باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی موسسه اعتباری عسکریه در خصوص اینکه این موسسه متولی رسیدگی به مشکلات و بدهی های موسسه میزان اعلام شده است، گفت: مطمئناً اگر خبری در این خصوص مطرح شده باشد باید از سوی سایت بانک مرکزی و به طبع سایت موسسه عسگریه به مردم اعلام شود.

اما این بار داستان کمی فرق می کند بحث پرداخت مطالبات مردم از یک موسسه غیرمجاز به اسم میزان است که یکی تایید و دیگری تکذیب می کند.

قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس شورای اسلامی چند روز پیش خبر از پرداخت مطالبات مردم از موسسه میزان توسط مؤسسه عسگریه داده است موضوعی که هنوز اعلام نشده واکنش موسسه عسگریه را به دنبال داشته است.

همچنین دهقانی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی این موضوع را به موسسه عسگریه حواله داده و توافق صورت گرفته که این موسسه مبالغ کمتر از 10 میلیون سپرده را بلافاصله پرداخت نماید.

حجه الاسلام امیر رضا خلیلی ، مدیر روابط عمومی و سخنگوی موسسه اعتباری عسکریه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص اظهارات اخیر برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه این موسسه متولی رسیدگی به مشکلات و بدهی های موسسه میزان اعلام شده است، گفت: مطمئناً اگر خبری در این خصوص مطرح شده باشد باید از سوی سایت بانک مرکزی و به طبع سایت موسسه عسگریه به مردم اعلام شود.

وی افزود: برهمین اساس اولین و معتبرین خبر در این خصوص باید از سوی بانک مرکزی اعلام شود و تا هنگامی که بانک مرکزی موضعی ر این خصوص اظهار نظر جدی نداشته باشد ما نمی توانیم موضعی در این موضوع اعلام کنیم.

گویا مردم باید همچنان منتظر پس گرفتن پولشان باشند و موسسات غیر مجاز همچنان با پول مردم جولان دهند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده