ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتحادیه اروپا تا ۲۰ آوریل به یونان مهلت داده است

اتحادیه اروپا تا ۲۰ آوریل به یونان مهلت داده است

نسیم/ وزرای کشورهای اروپایی تا بیستم آوریل به یونان مهلت داده اند تا فهرستی از اصلاحات قابل قبول برای پایان دادن به بن بست پرداخت وام‌های خود ارائه دهد.

خبرگزاری فرانسه خبر داد که اتحادیه اروپا تا بیستم آوریل به یونان مهلت داده است تا فهرستی از اصلاحات قابل قبول برای آتن را ارائه دهد که با اجرای آنها بن بست مربوط به پرداخت آخرین بخش از وام‌هایی که وعده پرداخت آنها بر اساس طرح کمک چندین میلیارد یورویی به آتن داده است رفع خواهد شد.
روزنامه فرانکفورتر آلگماینه در شماره روز یکشنبه خود به نقل از نمایندگان شرکت‌کننده در مذاکرات مربوط به پرداخت این وامها که نام آنها را ذکر نکرده نوشته است وزرای کشورهای اروپایی این ضرب الاجل را تعیین کرده اند تا زمان کافی برای بررسی پیشنهادهای آتن پیش از نشست 24 آوریل داشته باشند.
مذاکره کنندگانی از یونان و اتحادیه اروپا در حال تلاش برای پیش‫برد پرداخت آخرین بخش این وام هفت میلیارد و 200 میلیون یورویی هستند و این در حالی است که آتن از بررسی قطع حقوق بازنشستگی کارمندان غیرنظامی دولت امتناع کرده است.
دولت الکسیس سیپراس نخست وزیر یونان که با وعده مخالفت با انجام اقدامات ریاضتی به قدرت رسیده است تمایلی به کاهش بیشتر هزینه های عمومی از خود نشان نمی دهد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده