ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سخنگوی جبهه پیروان: اصولگرایان در انتخابات 96 باید به یک نامزد برسند

سخنگوی جبهه پیروان: اصولگرایان در انتخابات 96 باید به یک نامزد برسند

آریا/ سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرنگار سیاسی آریا در خصوص توافق لاریجانی با عارف برای ریاست مجلس گفت: انتخاب ریاست مجلس حق مسلم نمایندگان مجلس است و نمایندگان تصمیم می گیرند که با رای خود چه کسی را به عنوان ریاست مجلس انتخاب کنند. در همه بخش ها باید دموکراسی وجود داشته باشد، اگر دو کاندیدای ریاست مجلس با هم به توافق برسند این دموکراسی را نقض کرده است. زیرا دموکراسی در مردم از طریق آرای آنها مورد بررسی قرار می گیرد.
وی در خصوص فعالیت های سیاسی محمود احمدی نژاد گفت: هر شهروندی به عنوان شهروند ایرانی حق فعالیت سیاسی دارد اما درجه و نوع فعالیت در سطوح مختلف با هم تفاوت دارد. بعد از این مسائل نهادی به نام شورای نگهبان وجود دارد که در این سطوح افراد را مورد بررسی قرار می دهد. ممکن است کسی در سطح آقای هاشمی رفسنجانی باشد اما تایید صلاحیت نشود و یا شخصی باشد در سطح آقای محمد غرضی تایید شود. فعالیت آقای احمدی نژاد مشکلی ندارد اما سطح فعالیت را باید نهاد های قانونی بررسی کنند.
سجادی در پاسخ به سوال دیگر آریا مبنی بر احتمال حمایت اصولگرایان از احمدی نژاد در انتخابات آینده گفت: اول باید دید که شورای نگهبان آقای احمدی نژاد را تایید خواهد کرد. اعضای این شورا با توجه به جمیع جهات، با توجه به نقاط ضعف و قوت در مورد شخص تصمیمی می گیرند اما در ارتباط با کاندیدای ریاست جمهوری و در میان اصولگرایان نیروهای نخبه و مدیر کم نداریم ، اما اشکال این موضوع در رای آوری افراد بود که گفتند ما رای داریم و می بینیم که آرا شکسته شد. در جبهه اصولگرایان افراد زیادی هستند که می توانند در حد ریاست جمهوری ظاهر شوند و کشور را اداره کنند اما منطق حکم می کند که تجمیع صورت گیرد و از یک نفر در انتخابات حمایت شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده