ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیت الله علوی‌گرگانی: مقام معظم رهبری هدایت‌گر و دیده بان نظام هستند

آیت الله علوی‌گرگانی: مقام معظم رهبری هدایت‌گر و دیده بان نظام هستند

فارس/ یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به موضوع نظام اسلامی گفت: این نظام یکی از قدرتمندترین نظام‌ها است که همه این‌ها به برکت اسلامی بودن آن است که مقام معظم رهبری نیز همانند یک دیدبان از نظام اسلامی حمایت کرده و رهبری می‌کنند.

آیت الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی امروز در دیدار با جمعی از مدیران وزارت دفاع طی سخنانی با تاکید بر رعایت اعمال گفت: باید در اعمال خود دقت نظر داشته و همواره بکوشیم که اعمال و کارهای ما برای خداوند باشد.

وی بیان کرد: بدانید و آگاه باشید که خداوند بر همه اعمال ما ناظر است و کسی نمی‌تواند بیان کند که کاری را انجام داده و کسی متوجه نشد، چرا که خدا نه تنها بر اعمال ما بلکه بر نیت‌های ما نیز نظارت دارد.

این مرجع تقلید تصریح کرد: باید بدانیم که روز قیامتی نیز در کار بوده و خداوند همه کارهای ما را حسابرسی کرده و باید در آن دنیا جوابگو باشیم.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به مال و ثروت گفت: مال و ثروت زمانی خوب است که در راه درست و برای خداوند خرج شود وگرنه می‌شود همانند فرعون که خداوند جواب او را در همین دنیا داد.

وی با بیان اینکه برخی در این دنیا ثروتمند می‌شوند که امتحان شوند اظهارکرد: اگر مشاهده می‌کنید که خداوند به عده‌ای مال و ثروت بسیاری داده شاید به این دلیل است که می‌خواهد آنها را امتحان کند.

استاد حوزه علمیه قم افزود: هر نوع مال و ثروتی آسایش نیست، بلکه خداوند برخی را با دادن همین مال و ثروت زیاد عذاب می‌دهد و اگر آن فرد می‌خواهد دچار عذاب نشود باید بخشی از آن پول‌ها را در راه خداوند خرج کند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی گفت: یکی از موضوعاتی بسیار مورد تاکید اسلام بوده دستگیری از نیازمندان است که باید همه به این موضوع اهتمام داشته باشیم.

وی تاکید کرد: چه خوب است انسان در موقعی که پولدار است، آن پول به در مردم هم بخورد و دیگران و نیازمندان هم از آن بهره ببرند و استفاده کنند، آن وقت آن پول ارزش پیدا کرده و می‌تواند تاثیر داشته باشد.

این مرجع تقلید در ادامه با اشاره به موضوع نظام اسلامی گفت: این نظام یکی از قدرتمندترین نظام‌ها است که همه این‌ها به برکت اسلامی بودن آن است که مقام معظم رهبری نیز همانند یک دیده‌بان از نظام اسلامی حمایت کرده و رهبری می‌کنند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی تاکید کرد: باید بکوشید که نیت شما خدایی و خالص باشد تا بتوانید از این طریق از نظام اسلامی دفاع کرده و در راستای آرمان‌های امام راحل و شهدا گام بردارید.

وی افزود: هر فردی در هر جایی که زندگی و کار می‌کند باید توجه کند که نیت کارهای او برای خدا باشد و به کارهای خود رنگ خدایی بزند تا آن کار برای همیشه بیمه باشد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X